АНТИЧНА САДИБА в Лукка | Lionard 

АНТИЧНА САДИБА в Лукка

21 фото
Розташований на зелених пагорбах Лукки є старовинним маєтком сімнадцятого століття на продаж. 
Це чарівний маєток, використовується як релайз, на продаж в Лукка, складається з типової і характерної тосканської ферми нещодавно і зі смаком відремонтована з повагою до оригінальної структури. Незважаючи на це середовища представляють особливі компоненти, такі як теплі кольори стін, дерев'яні стелі, старовинні меблі та картини художників тієї ж епохи, підлоги з місцевого каменю: результатом є доброзичлива атмосфера і довкілля дуже приємне. 
Вілла на продаж в Лукка має прекрасний вид на тосканські пагорби і оточена красивим парком в 8 га з басейном, оздоровчим центром, невеликий ресторан і красиве приватне озеро. Вхід до кожного блоку передує двір, оточений кипарисами, квітами і ароматними травами. 
Престижний будинок розташований на трьох поверхах. На першому поверсі є прийом, їдальня і вітальня, де можна розслабитися. На другому і третьому поверхах розташовані вісім кімнат, оформлених антикварними меблями і сучасними зручностями з власною ванною кімнатою. Старі будівлі ферми цього древнього тосканського маєтку були перетворені в чотири люкси, кожен з яких прикрашений в іншому стилі і має окремий вхід з невеликим приватним простором, де можна відпочити в прекрасний сонячний день. У них є їдальня з міні-кухнею і ванною кімнатою з ванною. 

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана 
Місто: Лукка 
Зона: Лукка 

Тип: Продається будинок в Тоскані - Вілла в Лукка 
Поверхня Інтер'єрів: приблизно 850 кв. м. 
Зовнішня поверхня: 8 га 
 
Кімнати: 12 
Ванни: 13 
Їдальня: 5 
Кухня: 1 
Салони: 1 
 
а також інші кімнати та технічні приміщення: 2 

озеро 
Плавальний басейн 
солярій 
джакузі 
Ділянка: 8 га 
 
Тоскана – Лукка: Піза 23 км - Флоренція 55 км - Лукка в 3 км - Форте дей Мармі 39 км - Гольф-клуб Лаппато 0.5 км - термальні системи  11 км - Катання на лижах 47 км - аеропорт Пізи 19 км - Автострада Capannori: 3 км. 


Посилання: 0156
Ціна: € 8.000.000

розкішні апартаменти

вілли в Лукка
релайз в Тоскані

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Лукка

Тоскана - Лукка : народилося як Лігурійське поселення і розвивалося як римське місто, в VI столітті Лукка став столицею Лонгобардного князівства Тушіа, щоб потім розвинутися в ХІІ столітті як місто і потім Республіка. У середні століття місто значно виросло по відношенню до стародавньої Вія Франчіджена, якої було важливим етапом завдяки присутності Святого лику, шанованої реліквії, яка представляє розп'ятого Христа і розташовується в Дуомо. Його Господар, Каструччіо Кастракані дейлі Антелмінеллі, вдається зробити його єдиним антагоністом Флоренції привівши його до перемоги (1325) в битві при Алтоні, де він переміг сильнішу флорентійський армію переслідувавши її до стін Флоренції. 
Після смерті Каструччо місто впало в період анархії, який бачить його, підданого владі Вісконті, а пізніше диктатурі Джованні  делл'Агнелло, дожа Пізи. Повернута свобода після втручання імператора Карла IV, Лукка встановлює республіканський уряд і повернула велику репутацію в Європі завдяки своїм банкірам і торгівлі шовку, в цей період були побудовані багато розкішних і престижних вілл.  У 1805 році було утворене Князівство Лукка і Пьомбіно, дане сестрі Наполеона Елізі Бонапарт і її чоловіку Феліче Байокко і в 1860 році місто було приєднане до королівства Італії.