Чудова розкішна вілла для продажу в Искья | Lionard 

Чудова розкішна вілла для продажу в Искья

full screen
72 фото

На казковому острові Искья, в панорамній позиції справді незвичайній, ця чудова розкішна вілла для продажу.
Це історична будівля, в стилі дев'ятнадцятого століття, складається з головної вілли близько 1500 кв. м., і будинок для гостей 300 кв. м., в оточенні семи гектарів землі з гарним садом, що обрамлює садибу, де знаходиться красивий басейн.
Будинок домінує над пагорбом, і був побудований для того, щоб насолоджуватися, щоб з кожного рогу насолоджуватися різноманітними і захоплюючими ландшафтами, як гори позаду нього покриті середземноморською рослинністю, кристально чисте море, скелі; кожен вид дає інші емоції, приголомшливі види, запахи і кольори. Красива лимонний гай, посаджені в 50-і роки, ще і досі гордість вілли, а також пальми, сосни, бугенвіль і гібіскус рослини.
Свідчень про прославлені відвідування предостатньо: від Гарібальді, який приїхав сюди в 1864 році, від королеви Нідерландів до принцеси Швеції, від адвоката Аньєллі до багатьох інших послів, акторів, художників.
Головна вілла розміщена на двох поверхах, де ніщо не залишено на волю випадку: зали, живе свідчення суспільного життя власників садиби, які призначені для різних годин дня, як година для чаю або кави, і відзначають час, який тут начебто зупинився у вічному момент гарного самопочуття. Картини, меблі, все це частина історії, розказаної цим будинком мрії, історія про тих, хто жив тут і незліченні гості, які зупинялися в цих кімнатах, з альтанки, насолоджувались видом з саду, гуляли по схилу.
Конфіденційність, розкіш і ексклюзивність сильні сторони цього чудового особняка, де ви можете випробувати магію Искьї в самоті і в затишній сімейній атмосфері.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Кампанія
Місто: Искья

Тип: розкішна вілла з басейном

Внутрішня поверхня: 1,800 кв.м.
Зовнішня поверхня: 7 гектарів

Вілла: 1500 кв.м.
Флігель: 300 кв.м.
Басейн
Лимонний гай

Порт Казаміччола Терми 5 км - Термальний парк 4 км - Неаполь 1 годину 20 хвилин - Прочіда 50 хвилин – Порт Искья 7 км - Аеропорт Неаполя: 50 хвилин на поромі з Поццуолі

Посилання: 1149
Ціна: ціна не вказана

Искья

приморські вілли
Lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Искья

Искья, місце розташування цієї чудесної розкішної вілли, була заселена з давніх часів: перші історичні згадки відносяться до часів древніх греків. Багато сторічь по тому, римляни пізнали острів і були зачаровані, тут вони заснували перші терми, за якими місце надзвичайно відоме ще сьогодні.
З тисячного року, острів приймає остаточно, прийняв ім'я «Искья».
У 1154 почалося будівництво замку, місце розміщення губернатора і найвищої влади. Іспанська та французька влада боролися століттями за права на острів і замок.
Бурбони і Наполеон царювали тут в першій половині дев'ятнадцятого століття доки Італія під керівництвом Гарібальді не була звільнена і об'єднана. Искья в ХХ столітті зазнала значного і прогресивного розвитку туризму, підтримуваний сучасним обладнанням готелів та будівництвом водопроводу, але особливо завдяки первозданній красі ландшафтів, популярності своїх термальних курортів і виняткових розкішних вілл, які розміщуються на його берегах.