Чудова вілла на озері Комо | Lionard 

Чудова вілла на озері Комо

48 фото
На мальовничому тлі озера Комо, з його казковою чарівністю та літературним відлунням, продається ця приголомшлива розкішна вілла.
Вілла, у стилі модерн, розташована прямо на березі озера, і навіть має приватний причал, де можуть розміститися від 3 до 4 човнів, довгим мостом для швартування катерів і буй для швартування більш вражаючих катерів.
На двох поверхах, з додатковим цокольним поверхом на рівні доку, розкішна вілла на продаж відразу вражає своїми м'якими і звивистими, полегшеними і прикрашеними формами, з прекрасним балконом колонадою, яка охоплює  всю елітну садибу .
Якщо зовні легко вражає химерний сад і піднесені околиці озера Комо, інтер'єри садиби на продаж на тому ж рівні.
На першому поверсі є великий передпокій, велика вітальня з масивним каміном і особлива веранда з видом на сад , бібліотека з каміном, їдальня, кухня, кабінет і гардеробна. Всі кімнати оснащені в найменшими деталями і повною мірою відображає стиль модерн, який характеризує всю віллу .
На другому поверсі знаходяться чотири спальні,  кожна спальня супроводжується власною ванною кімнатою і балконом з панорамним видом на озеро.
На цокольному поверсі розвивається невелика квартира, що складається з кухні, підвалу, підсобного приміщення, спальні і ванної кімнати, а також входу в док.
Розкішна вілла на продаж також може похвалитися великою терасою, відповідно до архітектури в стилі модерн вілли, з теплицею і захоплюючим панорамним видом на озеро Комо, а також дві парковки ексклюзивні і зарезервовані, для 6 машин.


ІНФОРМАЦІЯ

Регіон : Ломбардія
Місто: Комо
Зона: Озеро Комо

Тип: Вілла класу люкс - Вілла озера

Інтер'єри : 600 кв.м.
Зовнішні : 1 га землі

4 спальні
4 ванні кімнати
панорамні балкони
Велика вітальня
Їдальня
кухня
кабінет
бібліотека
гардероб
веранда
Велика тераса

Невелика квартира :
кухонька
Підвал
Комора
Спальня
ванна кімната

2 парковки
Приватний причал
Пірс

Ломбардія – Комо : Комо 2 км - Лекко 30 км - Мілан 56 км - Варезе 34 км - Лугано 38 км - Монтічелло Гольф- клуб 18 км – Спа 13 км - аеропорт Мальпенса в 65 км .


Посилання: 0555
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

Вілла на озері

Вілла на озерах
Продаж вілл

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Ломбардія - Озеро Комо

Озеро Комо в Ломбардії є природним озером, бере свій початок з глибоких розкопок і моделюється на неодноразові заледеніння. Трете італійське озеро по площі і  перше по периметру, відоме своєю характерною формою у вигляді перевернутої букви " Y" . В 800 оспіване великими поетами романтизму, Алессандро Манцоні, Стендалем, Джорджом Гордоном Байроном, Ференцом  Лістом, є одним з найкрасивіших місць італійського пейзажу. І якщо одного разу озера привернули увагу поетів, в даний час все більш усталених символ віп джет - сеттерів на національному та міжнародному рівні. З цієї причини , розташовані прекрасні розкішні вілли, що  користуються все більшим попитом у клієнтів , як італійських  так і іноземних. Закохатися в подібне місце, з ідеальним кліматом і мальовничим, барвистим і ароматним ландшафтом, неминуче , і це з цієї причини вілли на озерах користуються все більшим попитом і бажані.