Чудова вілла в Тоскані | Lionard 

Чудова вілла в Тоскані

13 фото
Веккьяно, Піза, біля берегів озера Пуччіні в середині сільської місцевості Тоскани  знаходиться цей престижний будинок 500м2, з басейном 250 м2, на продаж. 
Ця вишукана і приємна розкішна вілла в Тоскані знаходиться в зеленій сільській місцевості Пізи, недалеко від озера Массачукколі: прекрасно відреставрована з високою якістю обробки, маєток на продаж складається з головного розкішного будинку, на 2 рівнях в цілому 530 м2, а також котеджу і ділянки  в 280 кв. м.,на якій був побудований в басейн з сауною, тренажерним залом і красивою дружньою атмосферою для вечірок і прийомів. 
Обидві будівлі знаходяться в самому центрі красивого саду 4000 кв. м., добре доглянутого, який пропонує відкритий вид на пагорби Пізи. 
Ця резиденція дуже яскрава може похвалитися великою денною зоною і дуже затишною, з 3 спальнями і їдальнею, кухня з їдальнею, каміном, коморою та ванною кімнатою. 
На першому поверсі, велика зала з подвійним обсягом і спальня з майстер-люксом з виходом на панорамну терасу, три спальні з ванними кімнатами, кабінет зі старовинним каміном, гардеробні і шафи. 
Завершується зоною для службового персоналу, пральня та допоміжні приміщення. 
Всередині вілли на продаж в Пізі є теракотові підлоги і стелі з балками, два каміни, один з яких є стародавнім, деякі обманки пом'якшують середовища, допомагаючи дати дуже спеціальний і елегантний тон  всьому разом. 

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана 
Місто: Піза 
Зона: Піза 

Тип: Вілли в Тоскані - Вілли в Пізі
Інтер'єри поверхні: 810 кв. м. 
Зовнішня поверхня: 4000 кв. м. 

Спальні: 4 
Ванні кімнати: 5 
Вітальня: 4 

Їдальня: 1 
Кухня: 1 

а також інші кімнати та технічні приміщення 

Кабінет
Приміщення для службового персоналу 
Плавальний басейн 
сауна 
Тренажерний зал
Сад 4000 кв. м. 


Тоскана: Піза 8 км – Сан Джуліано Терми 3 км - Ліворно 25 км - Форте дей Мармі 23 км - Лукка 18 км - Флоренція 80 км – Гольф клуб  Тірренія 11 км - Обладнання Термальних ванн Oliveto 5 км - аеропорт Пізи 7 км - Автострада : A11 вихід Піза Північ 6 км Посилання: 0075
Ціна: € 2.000.000

вілли в Пізі

Вілли в Флоренції
розкішний будинок

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Піза

Тоскана « Піза:Марина ді Веккьяно є туристичною перлиною встановленою в пишному природному парку Тоскани Migliarino-S.Rossore-Массачукколі. Ділянка моря з чотирма кілометрами вільного золотистого пляжу в одній з небагатьох незайманих ділянок на тосканському узбережжі. 
Вражаюча в кожній порі року, в двох кроках від найкрасивіших старих міст Італії, таких як Піза, Лукка та Флоренція, є одним з основних етапів в Тоскані. Тут, на незайманому узбережжі Тоскани, недалеко від помпезного Форте дей Мармі, панує природа, де людське втручання вміло інтегроване з готелями, що можуть запропонувати гостинність з граничним рівнем комфорту. Крім Марина ді Веккьяно, сосновий ліс Сальвіати і озеро Массачукколі є куточки інтенсивної краси, де природа і людські руки об’єдналися для збереження приголомшливого краєвиду, закритого між горами і морем.
На пагорбах Веккьяно є залишки стародавньої етруської фортеці, залишки середньовічних міських стін, церква Св. Марії в замку, руїни замку Аване, замок і Вежа Моцца лише деякі з символів цього містечка. 
Територія міста в Тоскані багата монастирями, дзвіницями, церквами серед яких Вежа Чівіка ді Веккьяно і вздовж дороги, яка огинає гору Пізи, ви можете відкрити для себе красиві вілли епохи Відродження Сан Джуліано Терми і Чертоза ді Калчі, прикрашені фресками і скульптурами в стилі бароко і місце розташування музею природної історії, чи красивої фортеці Брунеллески  Вікопізано.