Дворянський особняк на продаж в Тоскані | Lionard 

Дворянський особняк на продаж в Тоскані

full screen
81 фото
Шляхетна історична резиденція, на продаж в Тоскані, складається з прекрасної вілли і котеджу розділеного на два чарівних гостьових будинки. Маєток належав одній з найважливіших сімей міста Лукка, і Джуніджі. 
Структура розташована в дуже стратегічній позиції близько 15 км від міста Лукка, 5 від Монтекатіні  і 40 км від Флоренції. Проходячи через в'їзні ворота парку цієї красивої тосканської  Вілли в Тоскані розгортається на наших очах маленький рай, з віковими деревами, галявинами, квітами і басейном над землею, все охороняється стіною, яка забезпечує найбільш повну конфіденційність. Ідеальне місце для відвідування всіх історичних, художніх і натуралістичних красот які регіон Тоскани може запропонувати.
Основна вілла на 4 поверхах, що охоплює площу близько 960m2, повністю відображаючи тосканський стиль, рішуче шляхетний. 
Садиба на продаж, оточена доглянутим парком 9600м2 з віковими деревами і статуями усередині якого є будинок 400м2 на двох рівнях. Будинок, в даний час в фазі завершення обширної реконструкції і був перетворений на два красиві і елегантні флігелі, утворені з  колишньої конюшні і розміщення колишнього наглядача. В ході ретельної реконструкції престижного будинку були збережені оригінальні матеріали, такі як кам'яні підлоги, високі стелі з дерев'яними балками старовинної структури, де були прив'язані коні. Нарешті, на першому поверсі флігелю, прилеглого до розкішної вілли є велика кімната, що раніше використовувалася, як приміщення для колясок, в даний час використовується в якості гаража 53м2 і невеликої церкви освяченої і сьогодні 25 м ². 

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана 
Місто: Пістойя 
Зона: Пеша 

Тип: Вілли на продаж в Тоскані - вілла в Тоскані 
Внутрішня поверхня: 1388 кв. м. 
Зовнішня поверхня: 9600 кв. м. 

Головна розкішна вілла: 960м2 на чотирьох рівнях 
Флігель: 350 м2 на двох рівнях 
Гараж: 53 м2 
Приватна Каплиця: 25 м2 

а також інші кімнати та технічні приміщення 

Сад: 9600 кв. м. 

Тоскана: Монтекатіні Терми,  5 км - Гольф Pievaccia, 11 км – Флоренція, 40 км – Піза, 42 км - Лукка,  10 км – Природний парк делла Garfagnana ,22 км - Форте дей Мармі, 51 км – Термальні  системи, 5 км - Лижний район, 48 км - аеропорт Флоренції, 45 км - Автострада А1 вихід на Монтекатіні Терми, 5 км Посилання: 2092
Ціна: ціна не вказана

будинок на продаж

Розкішна вілла
релайз в Тоскані

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Валдініеволе

Тоскана : Пеша є одним з найстаріших міст в Валдініеволе. Назване на честь річки, що протікає і ділить на дві групи: древній релігійний центр і громадський центр міста, в 40 км від Флоренції. Багата художня спадщина пов'язана з його благородним минулим, лежить біля підніжжя долині, оточене зеленими пагорбами, покритими оливковими деревами і каштанами, відоме як швейцарська Пеша. Село між морем Тоскани і Флоренції, незайманий ландшафт, яке може стати предметом реальних відкриттів древніх знань, таких як виробництво в ручну паперу, сформованих традицій і справжня місцева кухня. 
У кількох кроках від міста в Тоскані є Коллоді, село, розташоване на крутому схилі пагорбу «країна Буратіно», і Вілла Гарзоні з своїм бароковим садом є однією із найчарівніших вілл Тоскани. Найстаріша частина Пеша знаходиться навколо палацу Подеста, зараз штаб-квартира Гіпсотеки Ліберо Андреотті в якій знаходиться муляжі робіт великого майстра Пеша. Недалеко від села, в 40 км від Флоренції і модного Форте дей Мармі, церква Св.Степана і Миколая, з захоплюючими сходами бароко і цивільний музей в якому знаходиться твори школі Фра Анджеліко, Лоренцо Монако, Лоренцо ді Біччі е Нері ді Біччі і гончарної майстерні з Делла Роббіа. 
Все навколо центральної площі в красивому  центрі Тоскані лабіринт вузьких вуличок, незвичайних маршрутів, що дозволяють простежити риси старих середньовічних міських стін або зануритися в пагорби навколо Монте Пеша. На задньому плані, значна структура колишнього замку Бареглія ще пильнує над містом, пропонуючи захоплюючу дух панораму на пагорби Тоскани.