Елітна квартира на продаж У ФЛОРЕНЦІЇ | Lionard 

Елітна квартира на продаж У ФЛОРЕНЦІЇ

16 фото
У центрі Флоренції, в самому серці Тоскани, зараз на продаж престижне майно, що знаходиться у престижній важливій віллі флорентійської торгової буржуазії XIV століття. Будівля, яка представляє неоціненну історичну архітектуру, колись була відома як Палаццо дел Бембо, що піднімається на невеликій площі в самому центрі Флоренції.
Оригінальна конструкція будівлі приписується Арнольфо ді Камбіо і доповнення п'ятнадцятого століття були доручені Брунеллески, який на той час очолював будівництво купола Дуомо.
До цієї реставрації відносяться різні середовища, що входять в розкішний будинок на продаж, покриті склепіннями і люнети на кронштейнах в камені в дрібної обробки; щоб засвідчити її середньовічне походження залишаються, однак, в дворі і в сусідніх областях, кам'яні кронштейни і сильних восьмикутних стовпів з капітелями у готичному стилі. Престижна вілла, яка вміщує квартиру у Флоренції, підлягає захисту Міністерством культурної та екологічної спадщини, тому, реставрація була сильно консервативною, спрямованою на пошук форм та оригінальних матеріалів.
Квартира, на другому поверсі з ліфтом, охоплює 150 кв.м. характеризується великою і елегантною вітальнею з прекрасним видом на історичний центр і чудовою стелею з склепіннями. Складається з великої спальні з двоспальним ліжком, ванної кімнати, кухні, коридору і головного входу в плані доступу, горище що, використовується в якості кабінету або вітальні і ще однієї спальні з двоспальним ліжком, ванною кімнатою в мезоніні.
У кожному середовищі квартири на продаж в Тоскані має цінні оздоблення, з дощок, для паркету,  мармуру на стінах, перила і сходи, зроблені вручну ремісником ковалем, реставровані  внутрішні двері з прекрасно відреставрованого каменю, але не бракує сучасного  комфорту, як сучасні броньовані двері, супутникова система, сигналізація і розвинуті  енергетичні системи.

ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Флоренція
Зона: Історичний центр

Тип: Престижні  Вілли - вілли на продаж Флоренції
Інтер'єри поверхні: 185 кв. м.
 
Спальні: 2
Ванні кімнати: 2
Вітальня: 2

Допоміжні приміщення: 4

Мезонін меблі

Тоскана: Флоренція - Лукка: 55 км - Піза: 70 км - Сієна 50 км - Форте дей Мармі: 75 км - Катання на лижах - Монте Абетоне: 48 км - Гольф-клуб Уголино - Флоренція: 10 км - Монтекатіні-Терми: 35 км - Аеропорт Флоренції: 5 км - Автострада: A1/A11 вихід Firenze Nord - 2 км
 


Посилання: 2124
Ціна: ціна не вказана

продається розкішний будинок

Тоскана Вілла на морі
Вілла в Арджентаріо

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Тоскана - Флоренція є загальновизнаним містом мистецтва, з безцінною колекцією робіт, які перетворять міську тканину в живий музей під відкритим небом. Серце Флоренції площа Синьорії, де височіє Палаццо Веккьо і Галерея Уффіци. У декількох кроках знаходиться собор з його чудовим куполом Брунеллески в супроводі дзвіниці та баптистерію Сан Джованні, з його знаменитими бронзовими дверима.

Річка Арно, яка проходить через місто Тоскани, займає місце в історії Флоренції поряд з людьми, які живуть там. Історично склалося, що населення Флоренції має відношення любові-ненависті з Арно, що є передвісником переваг торгівлі, але й стихійних лих і повені. Серед мостів, які перетинають Понте Веккьо є унікальним у світі, з характерними ювелірними магазинами в будинках, побудовані на ньому. Перетинається Коридором Вазарі, це єдиний міст у місті, що пережив Другу світову війну. Лівий берег Арно, Oltrarno, є областю, де ще можна дихати, між його майстернями, атмосферу Флоренції минулих часів, як описано Васко Pratolini і Марчелло Vannucci.