Елітна нерухомість на продаж в Лукка | Lionard 

Елітна нерухомість на продаж в Лукка

19 фото
Занурений в  зелені пагорби Лукки і не далеко від міста продається цей древній тосканський будинок, який має загальну площу 600 кв. м. Нещодавно було вміло відремонтована елітна нерухомість в типовому сільському тосканському стилі і з використанням традиційних матеріалів і обробки, таких як теракотові підлоги і викривлення стельових балок і крокв з дерева. 
Вілла на продаж в Лукка в даний час використовується в якості структури для розміщення туристів і складається з шести комфортабельних апартаментів з простими і елегантними меблями прикрашені картинами, створеними місцевими художниками, які роблять атмосферу затишною. Квартири мають різні поверхні і займають перший і другий поверх будівлі. У них є всі сучасні зручності, які добре поєднуються з традиційними меблями і складаються з передпокою, вітальні, їдальні з кухнею, спальнею і ванною кімнатою. 
Релайз на продаж в Тоскані оточений 5 гектарами зелені, які пропонують можливість жити  повною мірою природу, завдяки дитячому майданчику, багатоцільовий майданчик для тенісу і футболу, пішохідні стежки, басейн з джакузі і солярій. Завершує структуру ресторан площею 250 кв. м., обладнаних красивою верандою з підігрівом. 

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана 
Місто: Лукка 
Зона: Лукка 

Тип: вілла в Лукка - Ферма на продаж в Тоскані 
Інтер'єри поверхні: 600 кв. м. 
Зовнішня поверхня: 5 га 
 
6 квартир 
Кімнат: 6 
Ванни: 6 
Салони: 6 
Їдальня: 6 
Міні-кухня: 6 
 
а також інші кімнати та технічні приміщення 
 
ресторан 
Плавальний басейн 
Зона солярію з джакузі 
Багатоцільовий спортивний майданчик 
Дитячий майданчик 
парковка 
Ділянка землі: 5 га 
 

Тоскана – Лукка : Піза 23 км - Флоренція 55 км - Лукка в 3 км - Форте дей Мармі 39 км - Гольф-клуб Лаппато 0.5 км - термальні системи 11 км - Катання на лижах 47 км - аеропорт Пізи 19 км - Автострада Алтопашо: 3 км. Посилання: 0149
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

престижний будинок

вілли в Лукка
будинки на продаж

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Лукка

Тоскана - Лукка : народилося як Лігурійське поселення і розвивалося як римське місто, в VI столітті Лукка став столицею Лонгобардного князівства Тушіа, щоб потім розвинутися в ХІІ столітті як місто і потім Республіка. У середні століття місто значно виросло по відношенню до стародавньої Вія Франчіджена, якої було важливим етапом завдяки присутності Святого лику, шанованої реліквії, яка представляє розп'ятого Христа і розташовується в Дуомо. Його Господар, Каструччіо Кастракані дейлі Антелмінеллі, вдається зробити його єдиним антагоністом Флоренції привівши його до перемоги (1325) в битві при Алтоні, де він переміг сильнішу флорентійський армію переслідувавши її до стін Флоренції. 
Після смерті Каструччо місто впало в період анархії, який бачить його, підданого владі Вісконті, а пізніше диктатурі Джованні  делл'Агнелло, дожа Пізи. Повернута свобода після втручання імператора Карла IV, Лукка встановлює республіканський уряд і повернула велику репутацію в Європі завдяки своїм банкірам і торгівлі шовку, в цей період були побудовані багато розкішних і престижних вілл.  У 1805 році було утворене Князівство Лукка і Пьомбіно, дане сестрі Наполеона Елізі Бонапарт і її чоловіку Феліче Байокко і в 1860 році місто було приєднане до королівства Італії.