Ексклюзивна нерухомість для продажу в Флоренції | Lionard 

Ексклюзивна нерухомість для продажу в Флоренції

full screen full screen video
64 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця приголомшлива вілла на продаж знаходиться на пагорбах Флоренції , недалеко від Чартерхому, в ексклюзивному місці з видом на 360 градусів над містом та околицями.
Ця велична вілла та її унікальна вежа, яка виділяється у всій своїй славі, має дуже важливу історію, оскільки з 15 століття вона мешкала дуже важливих родин; Одним з них були Vespucci , сім'я знаменитого Amerigo.
Ця L-подібна вілла розміром приблизно 2800 м2 має два поверхи, мезонін та башту
Прямий гравійний шлях, прикрашений багатовіковими оливковими деревами та ірисами, веде до головного входу цієї вілли, оточеної панорамною газону.
На першому поверсі цього маєтку знаходяться великі державні зали з високими кафрованими стелями заввишки 7 метрів, чудові оригінальні фрески та старовинні кахельні підлоги; Ці номери прекрасно мебльовані та оформлені з великою увагою до деталей.
На першому поверсі та мезоніні розташовані номери, які мають ті ж функції, але в сучасному стилі, з мінімалістичними дизайнерськими меблями.
Періодичні деталі та архітектурні пам'ятки, що знаходяться у XV столітті, можна знайти на кожному поверсі та по черзі на сучасні елементи: рибні склепіння, кам'яні каміни, котто-кахельну підлогу та сучасні паркетні підлоги, багато декоровані кашполини, оригінальний герб.
Цей ексклюзивний об'єкт для продажу оточений приблизно 5 га парку, який має вражаючу газонокосарку з видом на Флорентію Чартерхаус та історичний центр цього міста Медісеан. На відкритому повітрі також розташована оливкова гайка , а також басейн : ідеальне місце для проведення розслабленого дня.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Флоренція
Муніципалітет: Флоренція

Тип: Історична вілла

Внутрішня поверхня: 2800 м2 прибл.
Зовнішня поверхня: 5 га

2 поверхи + мезонін
Державні зали
Башточка
Парк
Басейн
Погреби
9 спалень
10 ванних кімнат
Оливкова гайка

Прато 26 км - Піза 100 км - Ліворно 108 км - Ареццо 80 км - Сієна 85 км

Посилання: 3784
Ціна: € 18.000.000

Ексклюзивна вілла на продаж в Флоренції

Вілла в Флоренції для продажу
medicean villas для продажу в Флоренції

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Флоренція

Флоренція загальновизнано як місто мистецтва, завдяки своїй незліченній спадщині творів, палаців та пам'ятників, які перетворюють вулиці міста на надзвичайний музей під відкритим небом. Серце Флоренції - Пьяцца делла Сіньорія, де панують Величезний палаццо Веккйо та Галерея Дельчі Уффіці. Всього за декілька кроків від готелю знаходиться собор, де чудовий купол Брунеллески супроводжується дзвіницею Джотто та баптистерій св. Іоанна з його знаменитими бронзовими дверима.
Річка Арно проходить через середину міста, наповненого красивими розкішними віллами на продаж. Найвідоміший з мостів, що перетинають річку, Понте Веккйо, прикрашають ювелірні магазини, розміщені в невеликих кабінах, прикріплених до мосту, а техніка будівництва не знайшла ніде в світі. Носіючи шляхетний коридор Вазарі з одного берега в інший, Понте Веккйо був також єдиним флорентійським мостом, який пройшов через Другу світову війну без шкоди. Лівий берег Арно або "Ольтрарно" - це місце, яке все ще дає відчуття серед своїх багатовікових магазинів ремесел Флоренції минулих років, як це описано Васко Пратоліні та Марчелло Ваннуччі.