Надзвичайний пентхаус для продажу в центрі Риму | Lionard 

Надзвичайний пентхаус для продажу в центрі Риму

full screen
54 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У історичному центрі Риму , за кілька кроків від знаменитого фонтану Треві, розташований цей чудовий пентхаус з вишуканою розкішшю.
Ця власність розташована в дуже ексклюзивному контексті, звідки відкривається чудовий вид на терасу з палацом Квірінале та базилікою Святого Петра.
Ця квартира на продаж , яка сама по собі становить 763 м2, також має 350 м2 тераси. На двох поверхах розміщені елегантні, функціональні, просторі, дуже комфортні та ідеально освітлені номери.
На другому поверсі знаходиться щедрий передпокій з дуже чарівною сходами; є ще один вхід, обладнаний приватним ліфтом.
Цей рівень є домом для чудової приймальної зони з тримісним залом з каміном та виходом на терасу, зоною для відпочинку, додатковою ванною кімнатою для гостей, двома їдальнями, сучасною кухнею на замовлення, коморі та пральною кімнатою .
Протилежна сторона цього залу дуже приватна і є домом для спальної зони, складеної з трьох спалень, двох ванних кімнат та двох люксів з обшивкою, шафою та ванною кімнатою. Спляча область також обрамлена чудовою терасою, повною рослин та квітів.
Чудова сходи з травертинового мармуру веде на верхній поверх, біля будинку бібліотеки, галереї з видом на Квірінале, залу з старовинним каміном, дослідження з ванною кімнатою та зони для занять з оглядом на 360 градусів над містом. На цьому поверсі також є дивовижна тераса з незвичайним видом.
Ця розкішна квартира в Центральній Римі завершується погребом та двома зручними паркування.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Лаціо
Провінція: Рим
Муніципалітет: Рим

Тип: пентхаус - розкішна квартира

Внутрішня поверхня: 763 м2
Зовнішня поверхня: 350 м2

3 поверхи
6 спалень
6 ванних кімнат
Високоякісні обробки
Бібліотека
Тераси
Підвал
2 паркувальних місця

Іспанські сходи 600 м - Станція Рома Терміні 1,6 км - Міжнародний аеропорт Леонардо да Вінчі 33 км - Аеропорт Чампіно 17 км - Лідо ді Остія 29 км


Посилання: 3549
Ціна: Понад 10 м.

Пентхаус у Римі

розкішна квартира
римські вілли

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Рим

Рим , столиця Італії, є однією з перших в світі мегаполісів і багатим чарівністю та історією, як і деякі інші.
Різноманітна територія з різноманітними природними краєвидами є однією з основних рис, але Рим, перш за все, є домом для нескінченного різноманіття пам'яток, які мають велику художню та історичну цінність: старовинний Колізей, Імперський форум, Пантеон, Св. Собор Петра, св. Іоанн у Латерані та Капітолійський пагорб; різноманітні історичні будівлі, чарівні фонтани, чудові пьяцца, історичні арки, багатовікові мости та багато іншого.
У Римі багато модних вулиць та ексклюзивних районів, де розташовані розкішні апартаменти, елегантні престижні будівлі, пентхауси з незрівнянним видом та чудові маєтки з великою архітектурною та історичною цінністю.
Ви можете знайти ці маєтки також в околицях Риму, на зелених пагорбах Лаціо або в ексклюзивному місці на горах, але лише за декілька кілометрів від Риму та все, що може запропонувати це місто.