Казкові розкішна вілла для продажу у Флоренції | Lionard 

Казкові розкішна вілла для продажу у Флоренції

full screen
77 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця чудова нерухомість для продажу сходить до 15-м столітті, знаходиться всього в 3 км від центр Флоренції, звідки відкривається панорамний вид на місто і вражаюча купол Брунеллески.
Ця історична вілла була нещодавно відремонтована і зі смаком привіз до свого старого блиску. Він має загальну площею 1300 м2 розділена на дві квартири. Вона включає в себе головний вхід, деякі державні номери які відрізняють багаті матеріали і престижні деталі, добре обладнана кухня, одинадцять спалень і чотирнадцять ванних кімнат.
Номери цього маєтку були розроблені з великою увагою до деталей з використанням обробки найвищої якості. Його мармур і ліпні прикраси, вибір дуже високоякісних матеріалів в поєднанні з найсучаснішими технологіями дають додаткову цінність цієї чудової садиби, яка чарівна , але і комфортно і безпечно.
Це властивість оточений пишним, 5000 м2 терасний сад з багатими оливковими деревами. Тут ви можете знайти чудовий басейн нескінченності краю басейн, з якого ви можете насолодитися захоплюючим видом. Цей будинок мрія також обладнаний з деякими типово тосканські підвальних приміщень (таверн) і підвал.
Ця вілла має абсолютно особисте, тихе і виняткове становище з чарівним видом на Флоренцію.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Область: Флоренція
Муніципалітет: Флоренція

Внутрішня поверхня 1300 м2
Зовнішня поверхня: 5000 м2

Головна вілла
11 спалень
14 ванних кімнат
пейзажний басейн
терасний сад
підвали
Tavernas

Центр міста Флоренція 3 км - Сієна 70 км - Лукка 80 км - Пістоя км 40 - Прато км 25 - км 80 Ліворно - Форте дей Мармі км 110
Посилання: 1658
Ціна: Понад 10 м.

Вілла для продажу Флоренція

вілла з басейном у Флоренції
Вілла для продажу в центрі Флоренції

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана, Флоренція

Флоренція, столиця Тоскани, має безперечне чарівність, але це не просто місто пам'ятників і історичних будівель, а й будинком для багатьох період розкішних вілл , розташованих в історичному центрі міста , в передмісті або на пагорбах , що оточують "колиска відродження ".
Флоренція знаходиться в сценографічне положенні, в середині широкої долині , оточеній чарівними пагорбами Cercina, Ф'єзоле, Settignano, Арчетрі, Поджіо Імперіалі, і Bellosguardo. У цьому пейзажі, є численні розкішні вілли, а й фермерські господарства і сільські будинки.
Серед нескінченних пам'яток міста може запропонувати є площі, історичні театри, мости і його древні стіни і двері.
Флоренція і його пагорби є ідеальним місцем для пошуку періоду віллу в умовах сну.