ГАРНА ВІЛЛА НА ПРОДАЖ В Кастільончелло | Lionard 

ГАРНА ВІЛЛА НА ПРОДАЖ В Кастільончелло

32 фото

Приголомшлива вілла для продажу на морі в Кастільончелло, Тоскана .
Розкішна вілла на трьох рівнях із загальною площею 600 кв. м. Оточена прекрасним парком , повним пишної і розкішної рослинності, де барвисті квіти пожвавлюють атмосферу і дають дотик додаткової життєвої сили, вілла на продаж може похвалитися приголомшливим пейзажним басейном овальної форми з захоплюючим видом на кришталево чисте море Тоскани. Крім того, з бічними сходами, що йдуть уздовж скелі, що нависає над морем, має прямий доступ до чарівного ексклюзивного пляжу, де море, скелі і небо утворюють невеликий куточок раю.
Інтер’єри, розкішна вілла може похвалитися чудовою і елегантною вітальнею з панорамним видом на море; це ексклюзивне і елітне розташування дійсно дає відчуття того, що ви знаходитися прямо на пляжі, ніжитися під променями сонця, вдихаючи запах моря.
Велика тераса, красиво обставлена з увагою до кожної деталі, сприяє безпрецедентному виду на море і дозволяє відпочити і розслабитися в повній самоті .
Чотири спальні з їх відповідними ванними кімнатами гарантують відповідні простори для кожної з них ; умебльовані з елегантністю і смаком, тосканська вілла є істинним поєднанням гармонії і розкоші.
У декількох хвилинах ходьби від вілли, флігель, що дозволяє розмістити друзів або членів сім'ї , забезпечуючи автономію і свободу. Три спальні, три ванні кімнати, повністю обладнана кухня та їдальня гарантують простір і додану вартість на цю чудову віллу на продаж.ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Ліворно
Зона : Кастільончелло

Тип: Розкішна вілла на березі моря - тосканська вілла

Інтер'єри : 600 кв.м.
Зовнішні : 4000 кв.м.
Головна вілла :
великі зали
кухня
4 спальні
4 ванні кімнати

флігель :
Їдальня
кухня
3 спальні
3 ванні кімнати

Плавальний басейн з видом на море
панорамна тераса
Прямий доступ до пляжу

Тоскана - Кастільончелло . Ліворно 20 км - Піза 50 км - Форте дей Мармі 75 км - Флоренція 85 км - Пьомбіно 50 км - аеропорт Пізи 45 км .


Посилання: 2481
Ціна: ціна не вказана

Розкішна вілла

Розкішний будинок
елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Кастільончелло

Тоскана – Кастільончелло: Кастільончелло популярне місце на узбережжі Тоскани, що є частиною більш широкої території знаменитого етруського узбережжя, є місцем розташування  для красивих розкішних вілл і престижних маєтків . Його скелі з видом на море, прекрасні пляжі, кристально чиста вода, затоки і бухти зробили його відомим престижним та елітним курортом на національному та міжнародному рівні.
Земля художників, письменників, поетів, художників, які знайшли натхнення, курорт користується попитом у знамених персонажів у світі розваг, потужних промисловців і видних персонажів економіки, фінансів і культури .
Завдяки своїм прославленим відвідувачам, протягом років в Кастільончелло спостерігалося експоненціальне зростання розкішних вілл і престижних будинків, що можуть приймати відомих персонажів, які хочуть мати нерухомість в ексклюзивному типовому районі Тоскани, великого класу і вишуканості, в оточенні природи і в контакті з прекрасним видом на море.