Історичний комплекс для продажу поблизу Мілана | Lionard 

Історичний комплекс для продажу поблизу Мілана

full screen
61 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У міланській провінції вздовж каналу Мартезана та річки Адда є це чудове маєток, оточене великим парком, де ще можна побачити оленів та паслячих оленів, які роумінг вільно.
Ця нерухомість для продажу сходить до 12 століття, коли цистерцинські ченці оселилися в цьому районі.
Близько 18-го століття ця віла досягла свого піку, коли додали кілька державних залів, і було побудовано два нові будівлі, які використовувалися як музей та театр.
Цей об'єкт для продажу наразі підходить як місце проведення ексклюзивних подій та важливих церемоній, завдяки своєму ідеальному поєднанню історії та інновацій.
Це має значення загальною площею 8000 м2 і має кілька просторі номери. Вілла також є домом для освяченої церкви XVIII сторіччя, монастирів, кінних конюшен, двору верхової їзди та двох ансамблів двох типів у стилі ампіру з невеликим театром та термальною зоною.
Крім вілли, у цього об'єкта також входить готель з 40 номерами та ресторан.
Ця вілла оточена парком площею 9 гектарів, що дає цьому маєтку неповторну чарівну атмосферу та будинок чудового басейну.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Мілан

Внутрішня поверхня: 8000 м2
Зовнішня поверхня: 9 га

Готель
40 номерів
Ресторан
Басейн
Парк
Церква
Конярські конюшні

Мілан 45 км - Бергамо 25 км - Брешія 65 км - Монца 30 км - Мілан Мальпенса аеропорту 80 км

Посилання: 3165
Ціна: ціна не вказана

Бергамо, Ваприо д'Адда

Ваприйо д'Д'АДА історична садиба
Історичний будинок для продажу в Мілан

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Мілан

Мілан є другим за величиною містом Італії, космополітичним, європейським містом та економічним пульсуючим серцем країни.
Після Другої світової війни Мілан став містом можливості, і сьогодні це фінансова столиця Італії, мода і дизайнер Made in Italy, оригінальна довідка як для бізнесменів, так і для художників, фотографів та дизайнерів.
Місто багате історією та має бути відкрите та досліджене, з його чудовими пам'ятниками, піацами та церквами.
Кафедральний собор є емблемою міста з його приголомшливою готичною архітектурою, це масивне і зчленоване будівництво, з високими вершинами з позолотою міді. Близько до неї розташована церква Сант'Амброжіо, на прикладі найдавніших Італійських прикладів ломбардського романського стилю.
У історичному центрі міста ми можемо знайти відомий модний район Мілана, відомий як Париж і Нью-Йорк ; Він включає в себе Via Montenapoleone, Via della Spiga, Via Manzoni і Via Sant'Andrea , це безперечні символи італійської та міжнародної готової одягу, де розміщуються найважливіші світові будинки моди та ексклюзивні кафе та ювелірні магазини, які завершують Цей розкішний район міста.