Історична вілла на продаж озера Маджоре | Lionard 

Історична вілла на продаж озера Маджоре

full screen
40 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця стара вілла для продажу на вершині пагорба з прекрасним видом на озеро Маджоре та Стреза; вона була побудована наприкінці 1800-х років сімейством банкірів з Турину.
Ця багатоповерхова вілла розташована у високому та сонячному місці всього за 500 метрів від озера, загальною площею близько 1450 м2, а також має чарівну вежу з видом на околиці.
На першому поверсі - вітальня, яка складається з просторого залу з терасою, великою їдальнею та вітальнею.
Сходи ведуть на верхній поверх, в якій розташована спальна зона, що складається з шести спалень, у всіх є невелика тераса та дві ванні кімнати. На другому поверсі розташована бібліотека, ще дві вітальні та дві окремі спальні для гостей. Висока вежа відкриває вид на озеро, що можна полюбити з панорамної кімнати, відкритої з чотирьох сторін і з тераси.
У підвалі розташована сауна та деякі господарські приміщення.
Ця власність була розроблена з великою увагою до деталей та особливостей важливих фресок, бочок склепіння, мармурів та антикваріатів, майстерно прикрашають маєток.
Ця вілла оточена великим парком площею 6000 м2, прикрашеними багатовіковими деревами, і є домом для доглядача та інших додатків. Це має також земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 8000 м2.
Ця вілла на продаж також знаходиться в дуже зручному місці, якщо ви хочете потрапити до Мілана та Швейцарії.


ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Варезе
Площа: озеро Маджоре

Внутрішня поверхня: 2000 м2 прибл.
Зовнішня поверхня: 6000 м2

15 спалень
10 ванних кімнат
Таверна
Турретт
Парк
Сільськогосподарські угіддя

Варезе 30 км - Лугано 30 км - Комо 65 км - Мілан 80 км - Мілан Мальпенса аеропорт 45 км

Посилання: 3454
Ціна: € 1.800.000

вілла на продаж в castelveccana

Вілла на продаж озера Маджоре
Вілла на озері Маггіоре для продажу

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Озеро Маджоре

Італійські озера завжди були популярним місцем для бізнесменів та міжнародних та національних реактивів, а красиві будинки для продажу мрій тут дуже популярні і популярні.
Завдяки своєму м'якому клімату та його інтимній обстановці між приголомшливими пагорбами Ломбардії, озеро Маджоре є одним з найпопулярніших напрямків у Північній Італії, завдяки своїй позиції, яка розташована недалеко від італійської кордону та міжнародного аеропорту Мальпенси .
Завдяки своїм м'яким зимам і прохолодним літніх днях озеро Маджоре може похвалитися численними різновидами квітів та рослин, які зазвичай зустрічаються в субтропічних районах: найбільш поширеними рослинами є лимонні, оливкові та лаврові дерева, але є також камелії, рододендрони та азалії.
Це справді ексклюзивне місце, оточене природою, з розкішними віллами на продаж, які дуже запрошені та популярні.