ІСТОРИЧНА ПРЕСТИЖНА САДИБА в Флоренції | Lionard 

ІСТОРИЧНА ПРЕСТИЖНА САДИБА в Флоренції

21 фото
У типовому ландшафті тосканських пагорбів і красивому тлі великих зелених земель, недалеко від Флоренції , знаходиться  історична престижна садиба на продаж народилася  на будівлі важливого  стародавнього монастиря ХІІ століття . Структура будинку на продаж у Флоренції, має загальну площу близько 1300 кв. м. і оточений 1 га землі. Його середовища , всі великої цінності, з багатою історією і культурою, і був домом для історичних персонажів, таких як Леонардо да Вінчі і сім'ї Делла Роббіа .
Структура з каменю і характерні меблі і прикраси, типові для тосканських вілл і заміських будинків, а також в теплих тонах і склепінчастими стелями і дерев'яними балками, роблять зручними і затишними кімнатами і відносяться до часів глибокої давнини. Помістя на продаж в Тоскані ділиться на технічні області і дві сусідніх вілл на двох поверхах з окремим входом.
На першому поверсі, через великий вхід веде до просторих кімнат, які використовуються як лабораторії. З двору можна отримати доступ до невеликого холу, завдяки спеціальним дерев'яним сходам, що ведуть до великого залу на другому поверсі одного з двох будинків. У вітальні є традиційний камін і повязаний зі спальнею з ванною кімнатою і горищем. Той же зал має сходи, що ведуть на другий поверх на якому знаходиться ванна кімната і коридор , який веде по сходах до спальні, яка займає характерний простір одної башти .
Інша вілла включає в себе на перший і друнгий поверх. Перший поверх складається з передпокою, кухні, їдальні, вітальні, ванної кімнати, кабінету та інших допоміжних приміщень. На першому поверсі є крім того є двір, що  доповнюється типовою піччю, що межує з кам'яною стіною з видом на гарний горбистий ландшафт Флоренції. На другому поверсі резиденції є кухня, дві спальні, ванна кімната, кабінет з мансардою і їдальня з каміном , який відкривається на велику терасу , де можна відпочити в тіні альтанки.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана

Місто: Флоренція
Зона: Флоренція

Тип: Вілли і помістя - Тосканський сільський будинок на продаж

Внутрішня поверхня: 1300 кв.м.
Зовнішня поверхня: 1 га

Вілла А:
Спальні: 3
Ванні кімнати: 3
Кухні: 1
Їдальня: 1
Салони: 1

Вілла B
Спальні: 2
Ванні кімнати: 2
Кухні: 2
Їдальня: 2
Салони: 1

а також інші кімнати та технічні приміщення
 
Ділянка : 1 га

Тоскана - Флоренція : Флоренція 15 км - Сієна 49 км - Монтеспертолі15 км - Сан Мініато 28 км - Сан Джіміньяно 31 км - Термальний парк 40 км - Гольф Уголино 9 км - Вольтерра 56 км - Флоренція аеропорт13 км - Шосе вихід: Флоренція південь 14 км.Посилання: 0196
Ціна: € 2.700.000

Продаю віллу

Помістя в Тоскані
Замок в Кянті

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Тоскана - Флоренція : тосканське село Сан Кашано Валь ді Пеза , розташоване в декількох кілометрах від Флоренції і сповнене церков і розкішних вілл побудованих в середньовічному стилі , таких як замок Біббіоне. У римські часи знаходимо новини про Сан Кашано як " особняк", форпост для зміни коней на шляху до давньої Флоренції. П'єве ді Санта Чечілія, яка знаходиться недалеко від римської дороги , називається " десятина ", тому що знаходиться біля десятої віхи, що зазначає відстань десяти миль від Флоренції. Село в Тоскані, однак , був заселене вже VIII столітті до н.е., принаймні , відповідно з археологічними знахідками , пов'язаними з етруською цивілізацією. Спочатку Сан Кашано було невелике село, яке стояло неподалік П'єве ді Санта Чечілія в Дечімо, з його функцією пошти для коней, успадкована від часів Римської імперії.
У 1312 , Сан Кашано це місце вибране імператором Арріго VII для табору після облоги Флоренції, але спочатку був випереджений його братом , архієпископом Тріра, який зруйнував і знищив безліч замків з Валь ді Пеза. Незабаром після цього село в Тоскані, де стоїть гарний розкішний будинок  було підпалене військами Каструччо Кастракані . У 1343, Гвальтьері ді Бриенне, що прийшов до влади в столиці Тоскани, перетворив Сан Кашано замок Дукале і зміцнив його  рядом стін, але його втеча з Флоренції викликає переривання робіт .
 У 1354 армія фра Моріале Д' Альбано буквально бере в заручники село, щоб отримати виплату викупу. Тоді, Флоренція  вирішує зміцнити центр дза свій рахунок , усвідомлюючи його позицію, що робить його привабливим для бандитів і ворожих армій. З приходом Медічі  почався більш мирний період , протягом якого були знесені деякі бар'єри, а руїни замків навколо Сан Кашано залишили їх місце садибам і помістям.
Валь ді Пеза, в цю епоху слави, стає землею Делла Роббіа, прославленої династії гончарів, які  розкидали по Тоскані їх тонку кераміку. На жаль, Сан Кашано повинно знати востаннє жах війни. 26 липня 1944, міни відступаючих гітлерівських військ і важке бомбардування використане союзною армією знову вразили місто, завдавши  значної шкоди і поновили історію розорення невеликого села з останньою драматичною главою.