ІСТОРИЧНА вілла на продаж у Флоренції | Lionard 

ІСТОРИЧНА вілла на продаж у Флоренції

21 фото

Занурена в зелені пагорбі Флоренції, між оливковими гаями і кипарисами, продається ця вілла Медичі, площа 450 кв. м., оточених 6000 кв. м. землі частково засаджені  оливковими та фруктовими деревами і обнесений високими кипарисами.
Парк добре підтримується і багато засаджений і включає в себе красивий і унікальний басейн з кам'яними стінами. Центральна структура престижної вілли на продаж у Флоренції, тобто башта, датується 908 роком і була розширена у наступні роки, поки він не закінчився в ХІІІ столітті Леопольдом Лотарингією. Нещодавно садиба, яка містить цю стару віллу на продаж зазнала вправних ремонтних робіт, які допомогли зберегти  її оригінальні риси, такі як оздоблення, підлоги викладені плиткою, сходи, стіни, деякі з яких мають товщину більше півметра, а якщо згадати про стиль старих будинків Тоскани. Вілла складається з двох будинків, які знаходяться на двох рівнях. Меньша квартира, виходить в фойє, яке веде до просторої вітальні з каміном і продовжується через невеликий коридор, де є ванна кімната і, нижче, кухня обставлені дерев'яними меблями і освітленими французькими вікнами, які виходять на відкритий внутрішній двір. Піднімаючись сходами, одягненими в цеглу, як і підлоги з усіх номерів, ви досягнете верхнього поверху в якому знаходиться спальня з двома спальнями, ванною кімнатою і кімната використовується як кабінет.

Будинок з більшою площею поверхні доступна ззовні через криту веранду обставлену садовими меблями. При вході на першому поверсі є простора вітальня з каміном і потім кухня, чиї французькі двері забезпечують доступ зовні . З кухні ви можете досягти  їдальні, вітальні, ванної кімнати, вітальня і багатофункціональний зал. Сходи  супроводжують на перший поверх, де є чотири елегантні спальні, ванна кімната і вітальня, де дерев'яні сходи, ведуть в спальню в перетворену з  голубника, з якого ви можете помилуватися  фантастичною панорамою. Інтер'єри обох будинків були обставлені, беручи до уваги кожну деталь і вишуканими і витонченими меблями, що створюють чарівну атмосферу, але в той же час знайому, так як стелі з дерев'яними балками, і антикварні меблі нагадують традиційний сільський стиль, типовий для престижних вілл в Тоскані.

ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Флоренція
Зона: Флоренція

Тип: Будинки на продаж в Тоскані – Престижні вілли на продаж
Інтер'єри поверхні: 450 кв. м.
Зовнішня поверхня: прибл. 6000 кв. м.

Розкішний будинок А:
Кімнат: 5
Ванні кімнати: 2
Зали: 3
Столові: 2
Кухні: 1


Розкішний будинок B:
Спальні: 2
Ванні кімнати: 2
Вітальня: 1
Кухня: 1

а також інші кімнати та технічні приміщення

Басейн
Парк: прибл. 6000 кв. м.

Тоскана - Флоренція: Флоренція 16 км - Фьезоле 31 км- Сан Кашано Валь ді Пеза 26 км -  Монтеспертолі 31 км - Греве в К'янті 39 км - Флоренція 38 км - Сан Джіміньяно 62 км- Флоренція Гольф Клуб 8 км - аеропорт Флоренції 10 км - Автострада: вихід Calenzano-Sesto Fiorentino км 2.
Посилання: 0280
Ціна: € 1.250.000

Ферми на продаж

будинок в Тоскані
нерухомість в Флоренції

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Флоренція

Тоскана - Флоренція є загальновизнаним  містом мистецтва, з безцінною колекцією робіт, які перетворили міську тканину в живий музей під відкритим небом. Серце Флоренції площа Синьорії, де височіє Палаццо Веккьо і Галерея Уффіци. У декількох кроках від знаходиться собор з його чудовим куполом Брунеллески в супроводі дзвіниці та баптистерію Сан Джованні, з його знаменитими бронзовими дверима

Річка Арно, яка проходить через місто в Тосканв, займає місце в історії Флоренції в ряд з людьми, які живуть там. Історично склалося, що населення Флоренції має відношення любові-ненависті з Арно, що  є передвісником переваг в торгівлі, або стихійних лих і повеней. Серед мостів, які її перетинають Понте Веккьо є унікальним у світі, з характерними ювелірними магазинами в будинках, побудованих на ньому. Перетнувщи  благородний Коридор Вазарі, це єдиний міст у місті, що пережив Другу світову війну. Лівий берег Арно, Oltrarno, є областю, де ще можна дихати, між його світських майстерень, атмосферу Флоренції минулих часів, як описано Васко Pratolini і Марчелло Vannucci.