ІСТОРИЧНА вілла на продаж в Лукка | Lionard 

ІСТОРИЧНА вілла на продаж в Лукка

30 фото
Ця важлива старовинна вілла, зараз на продаж в Тоскані, починаючи з середини XVII століття і повна історичної та культурної цінності, знаходиться в історичному селі, в декількох хвилинах ходьби від центру міста Лукка . Придбана Паоліною Бонапарт, сестрою Наполеона, в першій половині XIX століття , цінна садиба досягла своєї поточної конфігурації у зв'язку з важливими роботами, що проводилися в цей період. Східний фасад головного корпусу був приведений в порядок і збагачений  прикрасами , такими як панелі з очевидними рельєфами і приваблива мозаїка на сходах.
Садиба включає в себе головну віллу, будівлю лимона , починаючи з того ж періоду і в даний час розкішне житло, а також флігель , місце, де колись жив фермер. Великий прямокутна ванна , оригінальна  дев'ятнадцятого століття , в даний час перетворилася в басейн. Гордість садиби , без сумніву, величезний парк, робота відомого англійського ландшафтного архітектора XIX століття. Розташований в північній частині престижної вілли на продаж в Лукка , є чудовий англійський сад, з його давніми звивистими стежками, які представляють оригінальні бічні стоки для води і приводять нас до чудових зразків дубів і лип і два вічнозелені червоні дерева ; дуже високі камелії , які досягають до 12 метрів у висоту.
Серед меблів саду знаходимо, поруч із головною стежкою, чарівна альтанка з кованого заліза, з красивою мозаїчною підлогою . Розкішна вілла на продаж, є також лідник, з ззаду за гаєм камелій, спа в формі серця , побудована для сестри Паоліни .
Два менших сади, в італійському стилі, один поруч з віллою , а інший поруч з Limonaia були зроблені в більш пізні часи, поряд з великим прямокутна ванна, розташований на задній частині лісу, в даний час перетворений в басейн.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана

Місто: Лукка
Зона: Лукка

Тип: Вілли в Лукка - Розкішні вілли на продаж
Всього  площа інтер'єрів: 2100 кв. м.
Зовнішня поверхня : 10 га

Садиба: 1000 кв. м.
Кімнати: 6
Ванні: 8
Вітальні: 5
Їдальня
кухня
бібліотека
басейн
оранжерея
 
Флігель : 300 кв. м.
Вілла сторожа з гаражем 800 кв. м.
 
 а також інші кімнати та технічні приміщення
 
Тоскана - Лукка : Лукка 5 км - Форте дей Мармі 40 км - Віареджо 20 км - Гольф клуб в 9 км - Термальні ванни 16 км - Іподром 35 км - Піза аеропорт 40 км - Вихід на трасі: A11 , вихід Лукка 7 км на схід .


Посилання: 0434
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

Розкішна вілла

Агенція елітної нерухомості
Престижна вілла

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Лукка

Тоскана - Лукка : елегантна розкішна вілла знаходиться в місті Лукка в Тоскані, місто надзвичайної краси і багатої і спірної історії: почалося як Лігурійське поселення на думку деяких істориків, завдячує його значенням його етруському походженню відповідно з іншими експертами . Звичайно склалося в римське місто в 180 році до нашої ери.
У VI столітті Лукка стало столицею королівства Лангобардів князівства Тушіа а потім розширилося в XII столітті до міста, а потім Республіки . Лукка, багате розкішними віллами та історичною елітною нерухомістю, як і раніше зберігає багато рис стародавніх часів , починаючи з амфітеатру, до фору, розташований на площі Сан Мікеле, де знаходиться романська церква, яка повертає нас до класичного світу. Римський слід є найбільш очевидним в вулицях старого міста. Перша міська стіна походить з епохи Римської імперії, в закритій області, в ході століть, утворили центр політичної влади, тобто, поточний палац Дожів і релігійний центр . Зайняте готами, а потім візантійцями, Лукка, розташування чудової розкішної вілли на продаж, воно пізніше стало однією з найважливіших столиць королівства лангобардів . Пізніше було відоме, як етап в паломництві з Кентербері в Рим уздовж Вія Франчіджена, однією з найважливіших доріг в середні століття. У 773 правило впало панування лангобардів над містом. Розпочалося панування Каролінгів, які консолідували комерційну важливість текстильного міста, завдяки якому воно стало відоме по всій Європі.
Незважаючи на мінливості, пов'язаних з боротьбою між гвельфами і гібелінами , навіть у XIV столітті Лукка було одним з найважливіших міст італійського середньовіччя. Його Володар  Каструччо Кастракані дел  Антелмінеллі вдалося зробити його єдиним антагоністом Флоренції довівши його до перемоги ( 1325 ) в битві при Альтопашо де він переміг сильнішу флорентійську армію переслідував її до стін Флоренції. Пізніше Лукка мало республіканський уряд , і з проникливою зовнішньою політикою, отримало значну репутацію в Європі завдяки його банкірам і торгівлі шовком. Залишалося незалежною республікою до 1799 року його остаточного падіння в руки австрійців.