ІСТОРИЧНИЙ БУДИНОК НА ПРОДАЖ В МАРЕММА | Lionard 

ІСТОРИЧНИЙ БУДИНОК НА ПРОДАЖ В МАРЕММА

18 фото
Розташований в одному з наймальовничіших районів Маремма, на кордоні між Сієною і Гроссето, в контексті заповідника Нижнього Мерсе навпроти Резерви Богатто, це історичний кам'яний будинок, походить з 1750 і до цих пір на продаж. Садиба в  якій міститься ця тосканська ферма на продаж,  оточена 70 гектарами землі, в свою чергу, в оточенні старих дубів і межує з річками Фарма і Омброне за якими піднімаються пагорби Монтальчіно. Земля розділена між різними культурами: 4 га виноградників, 24 га орних земель, 4,5 гектарів маслинових гаїв і 34 га зайняті лісом. Старий будинок на продаж, структурований в стилі сільської місцевості вілл в Мареммі, має площу 700 кв. м., оснащений високоякісним обладнанням і складається з одного історичного будинку, який був відремонтований, що поєднує старі традиції з передовими системами, такі як інтегрований підлоги з підігрівом. Вілла на продаж в Гроссето пропонує приємні приміщення, де поєднуються сучасний комфорт з антикварними меблями, що дуже добре збереглися. Будинок складається з двох поверхів. На першому поверсі знаходиться загальна зона розділена між їдальнею та зоною відпочинку, звідки є доступ до квартири з спальнею і ванною кімнатою. На другому поверсі є дві спальні з ванною кімнатою, що характеризуються зручними приміщеннями і збагачується двома терасами, які пропонують прекрасний вид на навколишні красиві пейзажі. Обидві кімнати виходять на велику старовинну кухню. Поруч з двома спальнями є дві квартири, які включають в себе спальню з ванною кімнатою і кухнею-вітальні з каміном, також обставлені антикварними меблями. У флігелі є кімната, що використовується як сільськогосподарський сарай 120 кв. м., котельня 60 кв.м., частина якої використовується як пральня або складські приміщення і завершують історичний будинок зона барбекю і два басейни, де можна провести приємні моменти відпочинку.


ІНФОРМАЦІЯ


Регіон: Тоскана
Місто: Гроссето
Зона: Гроссето

Тип: Будинки на продаж в Тоскані - історичні будинки
Загальна площа : 880 кв.м.
Зовнішня поверхня: 70 га

2 - і квартири
Спальня: 1
Ванна кімната: 1
Кухня: 1
Вітальня: 1
 
1-а квартира
Спальні:2
Ванна кімната: 1
Кухня: 1
Вітальня: 1
 
3 спальні з ванною
 
а також інші кімнати та технічні приміщення: 5
 
2 басейни
Оливковий гай
виноградник
ліс
Земельна ділянка: 70 га
 
Тоскана – Гроссето : Гроссето 3 км - Сієна 30 км – Терми ді Петріоло 4 км – Гольф клуб Maremmello 29 км - Монтальчіно 31 км - Перуджа 136 км - Ареццо 117 - Кастільйоне делла Пескаія км 47 - Аеропорт Флоренції 119 км - Шосе вихід: шосе вихід Firenze Certosa 91 км.Посилання: 0186
Ціна: € 1.980.000

Розкішні будинки

Продаж будинків
Агентство елітної нерухомості

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Гроссето

Тоскана - Гроссето: Прекрасне місто Civitella Paganico знаходиться на кордоні між провінціями Гроссето і Сієна, на території великого значення з екологічної точки зору, враховуючи красу і унікальність сільської місцевості Тоскани, з наявністю зелених пагорбів , з долини річки Омброне. Місто Civitella Paganico пропонує багато визначних пам'яток, таких як абатство Сан Лоренцо, будівля, яка знаходиться в найвищій частині міста в чистому романському стилі і зараз тут знаходиться муніципалітет і Парафіяльна церква Св. Михайла, релігійна будівля, побудована в 1300 з дзвіницею, є багато картин і фресок, які тут знаходяться у зв'язку з цим відзначимо фреску святого Христофора та картину з темою Мадонна з немовлям і святими.
Захоплюючі архітектури, які знаходяться недалеко від міста Civitella Paganico, як наприклад замок Казеневолі, середньовічного походження і замок Монте Антіко, структура, яка була побудована до тисячного року і володіння сім'ї Ardengheschi; важлива також наявність абатства Сан-Лоренцо аль Ланцо, спочатку будівля була замком і потім прийняли характеристики абатства, церква, зазнала значних змін протягом століть, але ще досі видно його фасад в романському стилі.
Що стосується історії села в Тоскані де стоїть будинок на продаж, територія була вже заселена ще в доісторичні часи, потім  стало свідком колонізації етрусків і римлян, які побудували оригінальне поселення, протягом століть території були піддані прогресивному явищу  заболотнення земель, але все ще було важливим володінням лангобардів, сімейства Ardengheschi, міста Сієни і, нарешті, Флоренція; реальне народження Civitella Paganico, як місто в Тоскані, відбулося лише в ході 1926 р., коли фракції  Парі, Казал ді Парі і  Чивітелла Маріттіма були об'єднані під єдиною адміністрацією, в новому місті Civitella Paganico.