Красива розкішна вілла на пагорбах Прато | Lionard 

Красива розкішна вілла на пагорбах Прато

59 фото

На красивих пагорбах Прато, поблизу Флоренції, продається ця розкішна старовинна вілла.
Будівля, побудована в період з кінця 1700-х років і до початку 1800-х років, складається з двох будівель і кількох господарських будівель, загальною площею 900 кв.м. і має прекрасний панорамний вид на околиці.
Вілла розташована на двох поверхах і має великий елегантний вхід, три великі вітальні, їдальню, кухню, п'ять спалень і чотири ванні кімнати в спальній зоні, велику службову зону і горищне приміщення.
Інтер'єри, де сучасний стиль поєднується з історичною цінністю будинку, елегантні і витончені в кожній кімнаті, з тонкою обробкою і вишуканими меблями.
Другий блок складається з восьми кімнат і трьох ванних кімнат. В задній частині майна є також невелика службова квартира.
Цей престижний розкішний будинок у Прато оточений приблизно 9000 кв. м. ділянка землі терасами повністю обгороджена, на  якій ми знаходимо древній ліс, красивий італійський сад, город, камінь таверна, лимонна оранжерея з критим басейном і великою терасою.
Цей розкішний старовинний будинок в сільській місцевості Тоскани, безумовно, вірне вирішення житлової проблеми для любителів розкоші і цього прекрасного регіону, які будуть користуватися винятковим комфортом і спокійне і конфіденційне розташування всього в декількох кроках від міста.

ІНФОРМАЦІЯ

Регіон: Тоскана
Провінція: Прато

Тип: старовинна розкішна вілла

Внутрішня поверхня: 900 кв.м.
Зовнішня поверхня: 9 000 кв.м.

Головна вілла: 600 кв.м.
5 спалень
4 ванні кімнати

Флігель: 8 номерів, 3 ванні кімнати

Лимонна оранжерея з критим басейном
Древній ліс
Італійський сад
Город
Кам’яна таверна

Тоскана – Прато: Флоренція 21 км - Монтекатіні-Терме 27 км - Лукка 58 км - Сан-Джиминьяно 67 км - Піза 78 км – Віареджо 82 км  - Гольф-клуб Ле Павоньере 4 км - Термальний парк Тамерічі 21 км - Аеропорт Флоренції 15 км

Посилання: 1108
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

Вілла в Тоскані

прато
елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Тоскана - Прато

Місто центральної Тоскани, в середині рівнини Флоренція-Прато-Пістойя, місто Прато має різноманітні пам'ятки, що мають велику історичну та художню цінність. Багато будівель, особливо середньовічних характеризуються використанням місцевих матеріалів, зокрема, дорогоцінних мармурів.
В Прато розташовані деякі з найбільш важливих творів художників від XIV століття до епохи Відродження колекції цивільного музею Преторіанському палаці в діапазоні від Філіппо Ліппі і Філіппіно Ліппі, Бернардо Дадді, Джованні да Мілано і Боттічеллі. Сучасне мистецтво розміщене в Центрі Сучасного Мистецтва Луїджі Печчі.
Економіка міста завжди була заснована на текстильній промисловості, зі зростаючою кількістю жителів диференціювалася, головним чином, у сферу послуг, серед яких, банківська справа, страхування і вільні професії.
Зросло значення завдяки його близькості до Флоренції, за ці роки в Прато зросло будівництво розкішних вілл в красивих і пишних районах, серед зелених пагорбів, але все ж не далеко від міських зручностей.