Вілла на березі озера для продажу в Мандел дель Ларіо | Lionard 

Вілла на березі озера для продажу в Мандел дель Ларіо

full screen
27 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
На привілейованому місці перед озером Комо розташована вілла з набережною з захоплюючим видом на околиці для продажу.
Ця одноповерхова вілла розміром приблизно 200 м² складається з яскравої вітальні з каміном, з якого відкривається вид на відкриту терасу з озером та кухню з їжею. Терраса веде на веранду з одного боку та в чарівний сад на іншому боці.
Спільні райони складаються з чотирьох спалень з двомісними ванними кімнатами; в цьому районі є ще одна невелика тераса, прикрашена альтанкою дуже запашних гірських порід, яка веде до невеликого приватного пляжу, де можна розслабитися влітку, читаючи хорошу книгу.
Голі камені, котто-кахельна підлога та дерев'яні елементи є відмінними рисами цього майна.
Ця вілла на березі озера Комо, одне з коштовних каменів Італії в короні та всесвітньо відомій місцевості, ідеально підходить для тих, хто шукає ексклюзивну набережну для вивчення туристичних визначних пам'яток цього регіону: Bellagio, Cernobbio, Como, Lecco - це лише короткі від'їхати і ще більш чарівні, коли відвідує човен.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Лекко
Площа: озеро Комо

Тип: Вілла

Внутрішня поверхня: 200 м2
Зовнішня поверхня: -

3 спальні
Веранда на березі озера
Приватний пляж
2 рівні

Лекко 10 км - Комо 40 км - Белладжіо 35 км - Черноббіо 45 км - Мілан Мальпенса аеропорт 80 км

Посилання: 3323
Ціна: ціна не вказана

вілли в комо

Вілла на продаж озером Комо
вілли для продажу в лекко

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Озеро Комо

Лекко та його околиці - дуже чарівні місця в Ломбардії , серед красивих гір, річок та озер.
Відомий тим, що місце, обране Алессандро Манцоном для постановки свого роману The Betrothed, було, безумовно, одним з перших в Італії промислових міст.
Його географічне розташування та м'який, приємний клімат дозволили розвинути пишну і пишну рослинність в цьому районі, що ідеально підходить для чудових розкішних вілл, які заселяють місто та його оточення. Улюблене призначення для буржуазних письменників та інтелігенції, це місце зараз дуже бажано тими, хто бажає вкладати кошти у власний будинок мрій.