Розкішний Історична будівля на продаж в Варезе | Lionard 

Розкішний Історична будівля на продаж в Варезе

full screen
57 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Розташований на пагорбі , з якого відкривається чудовий вид, що складається з озер і гір, цей л uxury період будівля на продаж.
Ця престижна вілла розташована недалеко від історичної села, в оточенні приватну життя чудового світського парку 8500 м 2. І вражає і видовищним, властивість оточена високими древніми стінами з натурального каменю і є прекрасним прикладом архітектури в стилі модерн; конкретна вежа сходить до кінця 1800-х років в той час як головний будинок було побудовано в 1950 році.
Цей елегантний величний будинок розташований на 2 рівнях і має внутрішню площу поверхні близько 1400 м2 і з високими стелями і красивими обробки, включаючи оригінальні фрески, мармур та паркет. І ліфт і гранітні сходи з'єднують 2 рівня.
При вході на першому поверсі є привабливі колони в червоному порфіру , які ведуть нас всередині вілли , де є широкі сидіння і старий камін, на додаток до великої бібліотеці. Після, є кабінет, конференц-зал, кабінет, і спальня для фресками гостей з ванною кімнатою.
Магія фресок на високі стелі і продовжують на першому рівні, які підвищують підлогу, де є вітальня з антикварними мармуровим каміном, читальний зал, веранда з панорамним видом, кухня і їдальня і комора, 2 спальні з ванні кімнати, гардероб і розкішна ванна кімната з джакузі, сауною і турецькою лазнею.
Нещодавно збудований горище завершує цю нерухомість для продажу і може бути використаний в якості окремої квартири, побудовані і обладнані в сучасному стилі , щоб створити цікавий контраст з іншою частиною власності. Тут ми знаходимо вітальня, бібліотека і декілька кімнат, які використовуються в якості офісу. І, нарешті, звідси, є доступ до красивої вежі, яка через невисокими сходами, де розташовані дві кімнати і тераса з панорамним видом.
Нижній рівень вілли знаходиться підвали і складські приміщення, на додаток до пральні, а також житло для дров.
Властивість незмінне чарівність , де класичний стиль і розкіш співіснують з елементами сучасності , щоб запропонувати своїм гостям досвід чистого задоволення і комфорту.
ІНФОРМАЦІЯ Регіон: Ломбардія
Область: Варезе

Тип: Розкішна вілла - Період вілла

Внутрішня площа 1400 м2
Зовнішня поверхня: 8,500 м2

2 портиків
панорамні тераси
4 спальні
панорамна вежа
бібліотека
читальний зал
Кімната для переговорів
престижні обробки
Оригінальні мармурові каміни
фрески

Варезе 19 км - Лугано 18 км - Мілан Мальпенса Аеропорт 50 км - 80 км Мілан - Озеро Маджоре 15 км - Озеро Комо 40 км
Посилання: 0974
Ціна: ціна не вказана

Вілли в Ломбардії

історичні будинки
Lionard Елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Варезе

У провінції Варезе розташований в північній частині Ломбардії і область захищена від альпійських передгір'ях, дуже зелена зона будинком для красивих розкішних вілл. Він розташований недалеко від Мілана, італійської економічної столиці, аеропорту Мальпенса і Швейцарії. Район відомий наявністю численних озер, серед яких найвідомішим є озеро Маджоре, який також славиться своїми чудовими розкішними віллами , які характеризують свої банки ,
Якість цих ландшафтів є винятковим і цінується за кордоном, тому є численні місця відпочинку, чудові готелі, кемпінги, ферми, ліжко і сніданок, різні види спортивних споруд , включаючи поля для гольфу, верхова їзда, велосипедні доріжки, а також конференц - залах.
«Зелена провінція» з - за його рідкісного природного спадщини незважаючи на значні концентрації міських центрів і діяльності людини, тут престижні будинки займають привілейоване становище і дивовижний вид рідкісної краси.