Розкішна вілла на продаж на острові Капрі | Lionard 

Розкішна вілла на продаж на острові Капрі

full screen
63 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця нерухомість для продажу знаходиться на прекрасному острові Капрі, в місті Анакапри, і опускається до кришталево-синього моря та знаходиться недалеко від знаменитого Блакитного гроту.
Ця високоякісна вілла розміром приблизно 300 м2 знаходиться в завидному місці з вражаючим панорамним видом на Іскья, Прочида, Неаполь, Везувій та все узбережжя Сорренто.
Ця власність складається з просторого двомісного залу з видатним виглядом, їдальнею, дослідженням, кухнею, п'ятьма спальнями та ванною кімнатою для гостей. По периметру вілли проходить ряд терас; вони загалом площею 250 м2 і є ідеальним місцем для насолоди красою навколишніх пейзажів та природи.
Номери цієї вілли були дуже обережними, з антикварними елементами та марочними елементами, які ідеально підходять до свіжості цієї власності.
Ця вілла оточена чудовим парком площею 3 000 м2 та оливковими гаями на 2500 м2. У цьому зеленому районі розташовано чудовий басейн з повним басейном, обладнаний всіма зручностями, та зона відпочинку з широким видом на безкрайнє синє море.
Відомий своїм непов'язаним шармом та вражаючим Фарагліоні, Капрі є ексклюзивним та заповітним призначенням, синонімом класу та престижу на міжнародному ринку розкоші.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Кампанія
Провінція: Неаполь
Муніципалітет: Капрі

Тип: Вілла

Внутрішня поверхня: 300 м2
Зовнішня поверхня: 5500 м2

5 спалень
7 спалень
Сад
Оливкова гайка
Басейн
Вид на море

Неаполь 70 км - Сорренто 30 км - Позітано 15 км - Шосе Салерно-Реджо-Калабрія 15 км - Казерта 80 км

Посилання: 3316
Ціна: € 6.500.000

Капрі вілла на продаж

вілли в капрі
капрі, амальфійське узбережжя, вілли амальфійського узбережжя

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Кап

Знамените узбережжя Амальфі - це ділянка узбережжя в регіоні Кампанія , на півдні Італії.
З видом на затоку Салерно, де розташовано цей розкішний готель для продажу, цей заклад відомий у всьому світі за захоплюючою красою своїх ландшафтів та моря, а також для чарівних сіл, що оточують його, кожен з яких має свої традиції та міцні культурні вплив.
Відомі місцеві виробництва, красиві розкішні вілли та престижні готелі, чудові страви, природні красуні та будь-який комфорт - це те, що вітає вас на побережжі Амалфі, раю Італійського півострова.
У цьому унікальному ландшафті, настільки добре відому та любленому у всьому світі, ви знайдете ідеальний будинок для вашого відпочинку на свята або жити цілорічно, насолоджуючись м'яким та приємним кліматом, а також прекрасною красою цього району.