Розкішна квартира в центрі Флоренції | Lionard 

Розкішна квартира в центрі Флоренції

full screen
38 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця розкішна квартира для сал е є частиною приголомшливого історичної будівлі в самому центрі Флоренції.
Майно знаходиться на четвертому поверсі будівлі і зручно обслуговується ліфтом, а також комунальними сходи.
Його загальна площа внутрішньої поверхні становить 120 м2 і складається з просторої і світлої вітальні, великою кухнею, дві спальні і дві ванні кімнати.
Існує сходи, що ведуть на верхній поверх цього маєтку, де знаходиться невелике дослідження і прекрасна тераса з видом на Пьяцца дель Дуомо.
Номери цієї квартири для продажу були недавно відремонтовані з великою увагою до деталей; вони добре освітлено завдяки ретельній грою фарб і деяких великих вікон, які дозволяють природне сонячне світло, щоб увійти.
Що вражає цей елегантний готель є рідкісної краси і унікальне становище, з видом на знаменитій площі Пьяцца дель Дуомо і баптистерій.
Зручний і престижним, завдяки своїй абсолютно ексклюзивною обстановці ця квартира у Флоренції ідеально підходить для тих , хто шукає унікальне маєток в самому центрі міста, недалеко від відомих історичних пам'яток, музеїв, послуг і високою вулиці.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Область: Флоренція
Zona: Центральна Флоренція

Внутрішня поверхня: 120 м2

2 спальні
2 ванні кімнати
тераса
вид на собор

Лукка 55 км - Піза 70 км - Сієна 50 км - Форте дей Мармі 75 км - Mount Абетоне 48 км - Монтекатіні термальні ванни 35 км - Поджио дей Medici Golf Club 30 км - Аеропорт Флоренція 5 км - шосе вихід 2 км

Посилання: 21907
Ціна: € 985.000

квартира на продаж Флоренцією

квартира Центральна флоренция
квартира на продаж в Флоренція

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Флоренція

Флоренс повсюдно відомий як місто мистецтва, завдяки своєму неоціненну спадщину робіт, палаців і пам'ятників , які перетворюють вулиці міста в надзвичайний музей під відкритим небом.
Серце Флоренції Пьяцца делла Синьйорії, домінує підноситься Палаццо Веккьо і Галерея Уффіці. Всього за кілька кроків від готелю, є собор, де чудовий купол Брунеллески супроводжується дзвіницю Джотто і Баптистерій Святого Іоанна.
Річка Арно проходить через середину міста, який повний прекрасних розкішних вілл на продаж. Найвідоміший з мостів через річку, Понте Веккіо, прикрашений ювелірними магазинами, розміщених в невеликих будиночках, прикріплених до мосту, техніка будівництва ніде в світі; Понте Веккьо був єдиним флорентійський міст, щоб зробити це через Другої світової війни, не відчуваючи будь-яких ушкоджень. Лівий берег річки Арно, або "Oltrarno", є областю , яка до сих пір забезпечує відчуття, серед магазинів багатовікові ремесел, з Флоренції минулих років .