Розкішна квартира на пагорбах Флоренції | Lionard 

Розкішна квартира на пагорбах Флоренції

full screen
36 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця розкішна квартира є частиною прекрасного замку 16-го століття , розташований на східних пагорбах Флоренції 's, всього в п'яти хвилинах від центру міста.
Це історична будівля розташована в житловому районі високої якості і оточений прекрасним приватним парком з соснами, кипарисами і віковими кедрами, відкривається захоплюючий вид на Флоренцію.
Ця квартира знаходиться на першому поверсі замку і має свій власний великий лоджією і фресками площі 1 га-великий приватний сад. Внутрішня площа апартаментів 450 м2 з великими і світлими номерами і складається з 100м2 вітальні з дуже високими склепінчастими стелями, кам'яними капітелями і мезоніном; ще дві вітальні, п'ять спалень (в тому числі своєю ванною одного), і велика кухня з виходом на фантастичний внутрішній двір.
Ця ексклюзивна власність має два доступи, в тому числі дороги , що ведуть до стоянки. Є також чарівна каплиця і величезний парк для загального користування.
Існує також можливість побудувати басейн і кілька паркувальних місць, а також розділити квартиру на більш дрібні одиниці.
Установка цього історичного майна ідеально підходить для тих , хто хотів би насолодитися казкою і автентично тосканські атмосферу, перебуваючи всього в декількох хвилинах ходьби від центру прекрасного міста Флоренції.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Область: Флоренція

Тип: Елітна квартира в замку

Внутрішня поверхня: 450 м2
Зовнішня поверхня: 9,000 м2

5 спалень
4 ванні кімнати

невеликий підвал
паркувальне місце
приватний сад

Загальний сад
комунальний каплиця

Флоренція 2 км - Сієна 68,4 - Піза 84 км - Лукка 82,5 - Болонья 111 км - Форте дей Мармі 114 км - Пістоя 45 км.

Посилання: 0845
Ціна: € 1.900.000

квартира класу люкс

флоренция замок
lionard елітної нерухомості

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Флоренція

Місто Флоренція, столиця Тоскани, розташований в центрі долини , оточеної цими зелені пагорби Тоскани , повні виноградників і оливкових гаїв весь світ любить.
Місто пропонує безліч визначних пам'яток, починаючи від своїх знаменитих площ, таких як площа Синьйорії, площі Пьяцца дель Дуомо, Санта-Кроче і Сан-Лоренцо, його історичні театри, мости, потужні стіни і стародавні двері.
У цьому контексті, є кілька і дуже бажані розкішні об'єкти нерухомості: будь-який , хто хоче купити ексклюзивну нерухомість обов'язково знайдете той , який найбільше відповідає їхнім потребам у Флоренції і в його оточенні чарівних.
Популярність по всьому світу, не тільки своїми пам'ятками та історичними будівлями , а й для будинку своєї мрії, які часто мають історичний престиж, розташований в центрі міста або на пагорбах, які оточували так званий "колиски Ренесансу".