Розкішний будинок в Кастільйоне-делла-Пеская | Lionard 

Розкішний будинок в Кастільйоне-делла-Пеская

full screen
53 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Гарний розкішний будинок з видом на тосканські море розташований в Кастільоне делла Пісках, в районі Гроссето.
Вілла для продажу одружується на архітектурний стиль місці і традиційні матеріали з усією Confort місця проживання на високому рівні. Вона розвивається на одному 220 м ² широкий підлогу. Він surrouned на 1.500 м ² великий сад з дерев'яною альтанкою, з якого ви повинні мати незвичайний зовнішній вигляд на море, який знаходиться всього в двох кроках далеко. Сад Weel облагороджений і багатий квітами, живими огорожами і високими деревами.
Поруч з віллою є відкрита зона вітальні, частково покриті і підлогою, огороджений з огорожі , встановленої на тлі ясного моря.
Це ідеальне місце для релаксації і моментів, щоб пообідати в хорошій компанії; додаткова площа вілли , які будуть використовуватися в протягом теплих місяців.
Звідси можна дістатися до спальні будівлі, широкий зал, оточений великим склом, що полегшить ідеальне освітлення і вид на море.
Зал влаштований з великими диванами і витончених меблями. Природні кам'яні стіни створюють приємну спадкоємність і гармонію з природою областях. Поруч з вітальні є сучасна кухня. Спальний район складається з чотирьох яскравих спальні з великими вікнами.


ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Tuscan
Район: Гроссето
муніципалітет Кастільоне

Тип: вілла класу люкс

Внутрішня поверхня: 220 кв.м.
Зовнішня поверхня: 1.500 кв.м.

4 спальні
Вид на море
відкритою зоною відпочинку

Гроссето 20 км - Follonica 20 км - 30 км Пьомбіно - Орбетелло 45 км - 100 км Ліворно
Посилання: 1310
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

розкішні вілли

вілла на березі моря Тоскани
lionard

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Кастільоне

Кастільоне, в самому серці Тоскани, є місце , багате чарівності і привабливості. Його називають "маленькою Швейцарією" або "Швейцарія Маремма" через якість пейзажів, моря і пляжів. Кастільоне завжди вважався місцем відпочинку високого класу. У 2005 році він був нагороджений 5 вітрилами від Legambiente. Вона має дуже гарний середньовічний історичний центр, розташований в виступі, який закінчується з невеликою замок.
Riserva Naturale Diaccia Brotona, мис Пунта-Ала, Isolotto Делло Sparviero і Santuario дей Cetacei є природні зони, які заслуговують на особливу згадку.
На протязі багатьох років багато розкішних вілл були побудовані тут, вимагали і бажано як італійці і іноземці.