Розкішна вілла на продаж в районі Муджелло | Lionard 

Розкішна вілла на продаж в районі Муджелло

full screen
39 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
На околицях Флоренції , недалеко від шосе Barberino di Mugello , знаходиться цей чудовий розкішний будинок у сільській стилі .
Ця властивість має висоту 510 м, її площа становить приблизно 13 га та оточена чарівними лісами з буком, дубами та каштанами.
Цей великий сад є домом для прекрасного басейну, тенісного корт та невеликого озера. Тут можна розслабитися, насолоджуючись унікальним та незайманим ландшафтом, гуляючи серед старих оливкових дерев та високих вічнозелених рослин.
Головна вілла ділиться на дві незалежні квартири. Квартира на рівні саду розміром приблизно 300 м2 і має два поверхи. Вхід веде до великої вітальні, окремо від їдальні, а кухня веде до басейну. Зліва від під'їзду знаходиться сходи, що ведуть до спальної зони, де є п'ять спалень і три ванні кімнати.
Назовні є велика тераса на рівні саду з обідньою зоною, обладнаною барбекю під портиком.
Друга квартира розміром приблизно 150 м2 розташована на другому поверсі вілли та доступна з зовнішньої сходи. Вхідні двері ведуть прямо до житлової площі, а коридор веде до спальної зони, яка має три спальні та дві ванні кімнати.
Для того, щоб завершити цю розкішну нерухомість на продаж, також є будівлі з каменю з гарною панорамною терасою. Це навпроти головної вілли, розміром 140 м2 і має два поверхи. Позаду будинку є також велика площа, що використовується як автостоянка.
Це привілейоване місце для споріднення дому , незадовго до того, як гори діляться районом Муджелло з Емілія-Романья, означає, що вона захищена від холодного зимового вітру і має дуже приємний середземноморський клімат.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Флоренція
Муніципалітет: Барберіно-ді-Муджелло

Тип: роскошна вілла

Внутрішня поверхня: 590 м2
Зовнішня поверхня: 13 га

Головна вілла: 450 м2
Споруда: 140 м2
Басейн
Тенісний корт
Боулінг зелений
Мале озеро
Парковка

Флоренція 30 км - Болонья 80 км - Лукка 90 км - Forte dei Мармі 120 км - Сієна 100 км

Посилання: 1861
Ціна: € 2.000.000

Розкішний будинок

Вілли в тоскані
Вілла з басейном

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Барберіно ді Муджелло

Флоренція , чарівна столиця Тоскани, має багато пам'яток і історичних будівель, але також є будинком багатьох вікових періодів, що знаходяться в історичному центрі або на пагорбах, що оточують "колиску Відродження".
Флоренція розташована в сценічному положенні посеред широкої долини, оточеної пагорбами Керчини, Ф'єзоле, Сеттіньяно, Аркетрі, Поджо Імперіале та Беллосгуардо. У цьому ландшафті є численні розкішні об'єкти, а також багато періодів та престижні вілли
Є багато визначних пам'яток, які може запропонувати містечко Флоренція , окрім вищезгаданих пам'яток і будівель, тут знаходяться знамениті площадки, історичні театри та мости, стіни та двері міста, а також чарівні села, розкидані по тосканській місцевості та прикрашені кількома Погляди, які характеризують регіон, який є всесвітньо відомим своєю красою та елегантністю.
Той, хто бажає придбати ексклюзивну власність, обов'язково знайде той, який найбільше відповідає їх потребам у приголомшливому оточенні Тоскани.