Чудовий замок для продажу у Флоренції | Lionard 

Чудовий замок для продажу у Флоренції

full screen
57 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Пагорби поблизу Флоренції є розташування цього древнього середньовічного замку на продаж, чиє походження сходить до 1300s.
Майно, яке належить кільком важливим дворянських сімей протягом століть, була в руках його нинішніх власників з 18-го століття і історичні свідки і спогади про минулих часів знову пережити через його стінки
Комплекс складається з головної будівлі, заміських будинків і сільськогосподарських програм, із загальною площею 3,438 м2 , яка до останнього століття, становили невелику незалежну і самодостатню Гамлета землеробства.
Нерухомості для продажу, по суті, включає в себе близько 110 гектарів виноградників, оливкових гаїв і лісів. У 1800-х предкам власників справив відмінні нагородами вина, а також вишукані оливкова олія в старих оливкових пресі замку, який в даний час є музеєм. Ферма була перетворена в біологічної продукції і складається з 95 гектарів вікових лісів, 13 гектарів оливкових гаїв і 2 гектарів виноградників з Санджовезе, Каберне і Мерло.
1684 м2 замок пропонує своїм гостям елегантні люкси в стилі модерн, в той час як заміський будинок, що примикає до неї була розділена на типових тосканських квартири стилі з видом дуже приватний внутрішній двір, ідеальне місце, щоб насолодитися келихом хорошого вина з друзями і сім'єю.
Існує також чудовий басейн ідеально підходить для відпочинку в оточенні зелені і спокою.
Положення цієї історичної садиби ідеально підходить , щоб насолодитися типовою атмосферою тосканської сільській місцевості та в якості основи для цікавих культурних поїздок в регіоні.
Ті, хто любить активний відпочинок може грати в гольф в одному з міст самих ексклюзивних клубів, які знаходиться всього в 6 км від готелю, або відправитися на Кінне подорож коня, пішки або на велосипеді через виноградники і старі села і виявити незаймані пейзажі і гастрономічні і винні кухні.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Область: Флоренція

Тип: замок - свято ферма - ферма

Внутрішня поверхня: 3438 м2
Зовнішня поверхня: 110 га

Замок: 1684 м2
8 спалень
10 ванних кімнат

Свято ферми: 262 м2
7 спалень
6 ванних кімнат

Будинки поза двором замку: 588 m2
Додатки: 164 МЕК
Підвали: 700 m2
Каплиця: 40 м2

Басейн: 14 х 7 метрів

Оливковий гай: 13 га (5500 оливкових дерев)
Виноградник: 2 га
Дерево: 95 га
Сади і дворики: 1990 м2

Флоренція Аеропорт 10 км - Море 120 км - Ареццо 80 км - Сієна 70 км - Вольтерра 74 км - Кастільончелло 120 км - Форте дей Мармі 115 км - Піза 95 км
Посилання: 1536
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

замки для продажу

історичні маєтки
вілли в Тоскану

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Флоренція - пагорби

Місто Флоренція, столиця Тоскани, розташований в центрі долини, оточеної цими зелених пагорбів Тоскани весь світ любить.
Місто пропонує безліч визначних пам'яток, починаючи від своїх знаменитих площ, таких як площа Синьйорії, площі Пьяцца дель Дуомо, Санта-Кроче і Сан-Лоренцо, його історичні театри, мости, потужні стіни і стародавні двері.
У цьому контексті, є кілька і дуже бажані розкішні об'єкти нерухомості: будь-який , хто хоче купити ексклюзивну нерухомість обов'язково знайдете той , який найбільше відповідає їхнім потребам у Флоренції і в його оточенні чарівних.
Популярність по всьому світу, не тільки своїми пам'ятками та історичними будівлями, а й для будинку своєї мрії, які часто мають історичний престиж, розташований в центрі міста або на пагорбах, які оточували так званий "колиски Ренесансу".