Чудова нерухомість для продажу в Лукці | Lionard 

Чудова нерухомість для продажу в Лукці

full screen
65 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Поруч з Луккою , в самому серці Тоскани і дуже близько від центру міста, цей розкішний віллу називається розкішним періодом для продажу.
Інтимне розташування забезпечує чудову приватність у власності та дозволяє насолодитися пишними та незайманими природними краєвидами, що оточують його, що має чудові простори густих лісів, виноградників та оливкових гаїв. Вони також є частиною площею 16 гектарів цього майдану, в яких розташовано чудовий басейн і передбачено будівництво приватного вертолітного майданчика.
Основна вілла сходить до 16 століття, в наступному сторіччі вона стала монастирем, а потім була перетворена в будинок однією з найвпливовіших шляхетних родин цього району, яка жила тут до середини 1900-х років.
Це ретельно відремонтоване маєтко все ще демонструє всю свою пишність і, таким чином, є одним із самих незвичайних будівель цього регіону. Цей комплекс налічує приблизно 1200 м2 і складається з основної вілли та трьох додатків, які можуть бути легко використані як господарські будівлі для гостей або як приміщення для відпочинку.
Кожна кімната цього маєтку, включаючи приватну каплицю, прикрашена чудовими фресками, які висвітлюють художній смак різних періодів, починаючи з 17-го по 19-й століття. Висока якість меблів та вишукані деталі також покращують чарівну та нестабільну атмосферу цього надзвичайного роскошного будинку в Лукці.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Лукка
Муніципалітет: Капаннорі

Тип: період елітної вілли

Внутрішня поверхня: 1200 м2
Зовнішня поверхня: 16 га

7 спалень
Навчально-бібліотека
Приватна капела
Басейн
Уточнені подробиці

Лукка 15 км - Флоренція 70 км - Піза 26 км - Forte dei Мармі 45 км - Сієна 140 км

Посилання: 3212
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

Період вілли

Вілла на продаж люка
Ліонарна розкішна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Лукка

Ця чарівна епоха розкішної вілли розташована в Лукці в Тоскані , місті з великою красою, і має багату і суперечливу історію: народжується як лігурійське селище, за даними деяких істориків, хоча інші вважають, що він має етруського походження.
Лукка славиться численними розкішними віллами та історично престижними маєтками, і зберегла багато своїх давніх споруд, таких як амфітеатр, форум і романські церкви.
Згодом окупували готи, а пізніше візантійці, Лукка, будинок цієї розкішної нерухомості для продажу, стали однією з найважливіших столиць королівства Ломбардії.
У наступні роки багато імперій піднялися і впали, однак ми переконані, що Лукка є одним з найважливіших середньовічних міст Італії, чия багата історія та пишність все ще видно сьогодні.