Чудова історична вілла для продажу в П'ємонті | Lionard 

Чудова історична вілла для продажу в П'ємонті

full screen
69 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
В оточенні сільської місцевості Монферрато 's, недалеко від Алессандрии, є цей чудовий розкішний нерухомості: старий романський абатства сходить до 11 - му столітті.
Комплекс складається з мальовничій 3,100 м2 головною вілли і 1,110 м2 підвалів плюс ще 11 000 м2 сільських будівель , які можуть бути використані в якості житлового або туристичного об'єкта.
Народився на базі раніше існуючого бенедиктинського монастиря, це майно було потім перебудовано ордена святого Амвросія Медіоланського в 1600-х роках, і, нарешті, розширив графами Frascara, які зробили свою приватну резиденцію тут в кінці 1800-х років.
Незвичайний романський абатстві також є частиною цієї нерухомості для продажу, це місце 11-го століття поклоніння і є національним пам'ятником , що містить стару гробницю , який, як свідчить легенда, коли - то належав Ломбардний король Ліутпранд.
Церква досі має мозаїчна підлога, що йде до 9-го 10-го століття і фрески з 1300s і 1400s, Є також фантастичні прикраси 16-го століття на колонах, які поділяють її три нефа.
Існує гіллясте 9-га огороджена парк, що оточує цей комплекс, де ви знайдете басейн, тенісний корт і озеро.
Ця престижна розкішна нерухомість для продажу в П'ємонті є справжньою перлиною історичної та архітектурної спадщини Італії і був завжди дбайливо зберігає і підтримується за рахунок ретельної реконструкції на протязі століть, так що сьогодні ви все ще можете помилуватися чарівністю і багатством свого минулого.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: П'ємонт
Область: Алессандрія
Область: Monferrato

Тип: історична вілла - абатство

Внутрішня поверхня: 14100 м2
Зовнішня поверхня: 9 га

Сільські будівлі: 11 000 м2
Огороджена парк: 9 га
Басейн
Грунтовий тенісний корт
романська базиліка

Алессандрія 20 км - Турин 105 км - Асті 54 км - Генуя 74 км - Мілан 111 км

Посилання: 1187
Ціна: ціна не вказана

вілла в П'ємонті

історичні маєтки
lionard

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Алессандрія

У провінції Алессандрія, де ця чудова вілла розташована, розташований в центрі Турина - Генуя - Мілан трикутника , який є надзвичайно важливим для географічних та економічних причин.
Розташований на алювіальних площині, де клімат пропонує холодні зими, тепле літо і мало дощів.
Тут ми можемо знайти прекрасні села і хутори, в оточенні природної краси і багатьох винних доріг, з багатьма із знаменитих винних і продовольчих конфесій з регіону П'ємонт.
Є також багато театрів, історичних, військових, цивільних і церковні будівлі, деякі з яких датуються 12-м столітті.
В основному відомий своїми величними замками, цей регіон багатий чудовими розкішних маєтків , розташованих в містах і в сільській місцевості , пишна, які пропонують відмінні можливості для інвестування в нерухомість преміум - класу для тих , хто хоче жити в цьому прекрасному регіоні.