Чудовий пентхаус для продажу в Центральній Флоренції | Lionard 

Чудовий пентхаус для продажу в Центральній Флоренції

63 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У центрі Флоренції Ольтрарно, прямо в центрі міста, є ця чудова двоповерхова квартира на продаж.
Ми розмістили зупинку каньйону від Санто Спіріто, Понте Веккьо, всіх основних історичних і художніх пам'яток міста та районів для магазинів та нічного життя Флоренції.
Ця власність розташована на другому та третьому поверхах будівлі, а також крита тераса з видом на 580 м2. Цей нещодавно відреставрований, розкішний маєток складається з чотирьох спалень та чотирьох ванних кімнат, а також має простору вітальню з сучасним дизайном та кілька вікон із видом на місто. Сучасна, повністю обладнана кухня може бути повністю закрита з відкритими дверима.
У цьому помешканні представлені високоякісні матеріали та обробки, які створюють вражаючий ефект, наприклад, красиві стіни в смолі, біле золото або джут.
На третьому поверсі можна доїхати за допомогою посилених дверей та оснащувати смол та дубові підлоги. У готелі є добре обладнаний оздоровчий центр з турецькою лазнею, тренажерним залом, сауною та подвійним душем. Тут ви знайдете дві спальні та ванні кімнати з джакузі, а також площу відкритого планування зі скляною стіною з видом на собор Флоренції.
Мезонін є домом для мультимедійної кімнати, а на даху - лоджія з унікальним панорамним видом на пагорби, що оточують місто. На даху ще дві кімнати, звідки відкривається особливий вид на чудову церкву Санта-Марія дель Кармін.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Флоренція
Муніципалітет: Флоренція

Тип: пентхаус - розкішна квартира

Внутрішня поверхня: 580 м2
Зовнішня поверхня: -

2 поверхи (2-а та 3-а + лоджія)
4 спальні
4 ванні кімнати
Зал з каміном
Внутрішній ліфт
3 тераси
Пральня

Сьєна км 70 - Лукка км 80 - Пістойя км 40 - Прато км 25 - Ліворно км 80 - Форте дей Мармі км 110

Посилання: 3589
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

люкс пентхаус

квартира на продаж
флоренція вілли

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Флоренція

Флоренція , чарівна столиця Тоскани, має безліч пам'ятників та історичних будівель, але також є домом для багатьох періодичних вілл, розташованих в історичному центрі або на пагорбах, що оточують "колиску Відродження".
Флоренція розташована в сценічній позиції посеред широкої долини, оточеної пагорбами Керчини, Ф'єзоле, Сеттіньяно, Аркетрі, Поджо Імперіале та Беллосгардо.
У цьому ландшафті є численні розкішні вілли , але є також багато квартир, ферм та заміських будинків.
Флоренція пропонує кілька визначних пам'яток: знамениті площадки, історичні театри, знамениті мости, а також стіни та двері міста.
Флоренція та її пагорби є ідеальним та чарівним місцем, де ви можете знайти віллу періоду з атмосферою, схожою на мрії.