Чудова вілла на продаж в Бріанца | Lionard 

Чудова вілла на продаж в Бріанца

full screen
50 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Це приголомшливий розкішна вілла для продажу знаходиться в зеленому районі Бріанца, всього в декількох кілометрах від центру міста Монца і з Мілана.
Ця нерухомість для продажу сходить до початку 1900 - х і був побудований в скоєному неокласичному стилі, він був потім повністю відремонтований і оснащений найсучаснішими зручностями
Ця чотириповерхова вілла має загальну площу близько 660 м2.
На першому поверсі знаходиться вітальня, яка включає в себе велику вітальню з прямим виходом в сад, їдальня зона, кухня-кухнею і ванною кімнатою.
Перший поверх займає спальна зона, яка включає в себе дві великі спальні, дві ванні кімнати і два балкони.
На третьому і останньому поверсі є горище, який є домівкою для вітальні, ванній і спальні чарівною невеликий вежі з видом на широку терасу з фантастичним видом.
Існує також цокольний поверх, який є домом для великої фітнес-центр з критим басейном, деяких підсобних приміщень і підвал.
Номери цієї вілли для продажу були розроблені з великою увагою до деталей, з особливою увагою приділялася вибору високоякісних матеріалів і меблів.
Ця нерухомість знаходиться в оточенні прекрасної 1500 м2 сад, дрібно посаджені з вишуканими, багатовікових рослин, таких як сосни і дуби. В саду також є домом для 70 м2 флігель, який складається з вітальні з відкритою кухнею, дві спальні і ванну кімнату.
Цей будинок для продажу є ідеальним рішенням для тих , хто потребує в їх спокій і самоту , але також хотів би бути поруч з послугами та зручностями , пропонованих міст , які знаходяться всього в декількох кілометрах від цього майна.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Область: Монца Бріанца е

Внутрішня поверхня: 660 m2
Зовнішня поверхня: 1500 м2

Головна вілла:
3 спальні
4 ванні кімнати

флігель:
2 спальні
1 ванна кімната

закритий басейн
сад
Мала вежа
Фітнес-зона
гараж
підвал

Монца 13 км - Мілан 29 км - Комо 25 км - Лекко 30 км - 50 км Бергамо - Мілан Мальпенса Аеропорт в 50 км

Посилання: 1890
Ціна: € 2.150.000

Вілла на продаж Міланом

Вілла на продаж Монці
Вілла на продаж Бріанца

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Мілан

Мілан римського походження , але по- , як і раніше зберігає давніші спогади, зі зв'язками з населенням кельтської , які залишили глибокі і безперечні культурні ознаки ще до римського панування.
В околицях є багато торрентів, що з початку часу, справили глибоке западини і хвилястість, і вона має дуже великі площі зелених насаджень, прикрашене популярних вілл.
Цей район був також багато запеклі бої, які досягли кульмінації з руйнуванням Мілана і оточуючих його громад Барбаросса; Потім він став важливим комерційним перетин в протягом століття завдяки головній дорозі , що веде від Мілана до Комо 14.
Історія тоді маленькому містечку є також дуже темний період в поєднанні з двома виразками, які вразили багатьох у багатьох містах між тисяча п'ятсот сімдесят п'ять і 1630 року, внаслідок чого смерть, руйнування і страждання.
І все ж, навіть в ті роки, були побудовані кілька дворянських садиб, присвячений розваги і відволікання від міського життя: це, з плином часу, став центром реорганізації земель сільськогосподарського призначення в великих підприємств, деякі з яких все ще існують сьогодні і є позачасового значення.
Мілан в даний час є міським і економічним центром Північної Італії, він зумів зберегти і захистити свою крайню красу і зберегти його прекрасний краєвид. Розташований всього в декількох хвилинах ходьби від метрополії ломбардних, ця область легко дістатися.