Чудова вілла на продаж на березі озера Маджоре | Lionard 

Чудова вілла на продаж на березі озера Маджоре

full screen
39 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ця чудова вілла на продаж знаходиться у старовинному середньовічному селі Порту-Вальтравалья, в ексклюзивному місці на березі Ломбардського озера Маджоре.
Цей ексклюзивний готель із чарівною вежею з видом на озеро походить з початку 20 століття. Нещодавно відремонтований знаменитим місцевим архітектором.
Ця чотириповерхова вілла з озером на передньому плані приблизно 600 м2; його поверхи пов'язані чудовими сходами, прикрашеними штукатурками.
Цей маєток на продаж складається з восьми спалень, двох кухонь та чотирьох ванних кімнат; на самому нижньому поверсі цієї вілли є також повністю незалежна квартира.
Ця властивість ідеально прикрашена матеріалами та штукатурками найвищої якості, створені важливими ремісниками з Комо, які добре поєднуються з давнім стилем даної вілли
Цей маєток оточений пишним садом, прикрашеним азаліями, багатовіковими магноліями, камеліями та фруктовими деревами; в цьому районі також розміщений білокам'яний плавальний басейн із зоною для загоряння, обладнаною роздягальними залами. Ця нерухомість доповнюється зоною для барбекю з зовнішньою кухнею.
Відомий своїми м'яким кліматом, відомими островами Борромео і багатьма визначними пам'ятками, озеро Маджоре , безумовно, є одним із самих чарівних місць Італії.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Варезе
Муніципалітет: Порто-Вальтравалья

Внутрішня поверхня: 600 м2
Зовнішня поверхня: 1500 м2

8 спалень
4 ванні кімнати
Незалежна квартира
Озеро-фронт
Башточка
Басейн
Сонячна площа

Луїно 9 км - Іспра 25 км - Арона 45 км - Стреза 75 км - аеропорт Мілан-Мальпенса 70 км - Мілан 90 км

Посилання: 3372
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

озеро маггіор вілла

вілла на озері
вілла на продаж озера маггіоре

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Озеро Маджоре

Завдяки своєму м'якому клімату взимку та в прохолодний літній день озеро Маджоре може похвалитися численними видами квітів і рослин, які зазвичай зустрічаються в субтропічних районах: найбільш поширеними рослинами є лимонна, оливкова та лаврова, але також є камелії, рододендрони та азалії.
Місце з таким яскравим, приємним ароматом ландшафтом та ідеальним кліматом, безсумнівно, змусить вас закохатися в нього з першого погляду, адже красиві будинки для продажу мрій, які тут продаються, дуже затребувані та шукаються як італійськими, так і міжнародними клієнтами, особливо італійські озера стали популярним місцем знаменитостей та міжнародних та національних реактивів
Озеро Маджоре, завдяки його ідеальному розташуванню в пагорбах Новара, безсумнівно, є дуже затребуваним та затребуваним місцем.