Чудова вілла в провінції Тревізо | Lionard 

Чудова вілла в провінції Тревізо

full screen full screen video
58 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У провінції Тревізо, на пагорбах , де проводиться знаменитий просекко, є ця незвичайна розкіш нерухомості для продажу.
Це властивість, яке має еклектичний стиль і виглядає як величний замок, було побудовано в кінці 1800-х років від проекту відомого архітектора Доменіко Раполо.
Цей сон господарів «S самого незвичайна і цінна особливість є надзвичайно панорамним на високе положення і з відмінним впливом сонця.
Ця нерухомість недавньої реконструкції, яка почалася в кінці 1990-х років, включали в себе як в закритому приміщенні і на відкритому повітрі і спрямовані на модернізацію будівлі, зробивши його абсолютно функціональний, ретельно зберігаючи свої найцінніші історичні елементи, такі, як його рафінованих підлоги і фрески.
Це престижні заходи нерухомості близько 900 м2 і його чотири поверхи з'єднані ліфтом.
У цокольному поверсі знаходиться вдома в гараж з кімнатою для чотирьох машин, підвалів з відкритими кам'яними стінами та іншими підсобними приміщеннями. На першому рівні, є три великі спальні, в тому числі майстер-люкс з вбиральні і дві ванні кімнати. На другому поверсі є незалежна квартира, яка була побудована завдяки реконструкції; вона має три спальні, дві ванні кімнати і вітальня з кухнею.
На останньому поверсі є гвинтові сходи, що ведуть до красивого бельведера, де можна насолодитися приголомшливим видом на околиці.
На першому поверсі є великий передпокій, вітальня з каміном, їдальня і вітальня.
Для виконання функцій , пропонованих цієї віллою для продажу, є також критий басейн з фітнес - залом і сауною, з видом на пишний парк цієї властивості. Останні заходи 4700 м2 і є домом для фруктових дерев і вікових рослин.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Венето
Область: Treviso

Тип: вілла класу люкс - замок

Внутрішня поверхня: 900 м2
Зовнішня поверхня: 4736 м2

5 спалень
6 ванних кімнат
Тераса: 80 м2
підвал
Критий плавальний басейн
Фітнес-зона
сауна
гараж

Шосе 10 км Аеропорт -Treviso 30 км - Венеція 60 км - Кортіна д'Ампеццо 80 км

Посилання: 3094
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

вілли в Венето

замки для продажу
lionard елітної нерухомості

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Treviso

Treviso відомий свого довгого релігійної і чернечої традиції, місто є домом для численних церков і стародавніх монастирів, найбільш важливими з яких є церкви Сан-Франческо, церква Сан-Ніколо, собор і церква Сан-Мартіно Урбано.
Серед історичних будівель, свідками змін в Treviso в роки, найбільш відомі Ca «дей Каррарезе Ca» та Noal, Ca «так Robegan, Ca» Спінеда, Palazzo Долфін і Palazzo Bomben.
Пьяцца дей Синьйори і його палац 14-го століття знаходяться в центрі міста і його історичного і культурного центру, в той час як Лоджія деї Кавальєрі є символом політичної і соціальної влади.
Є кілька розкішних і престижних венеціанські вілли в районі Тревізо і в містах, що оточують його. Вони були побудовані між 17-м і 19-м століттям і являють художнє і архітектурну спадщину цієї області.