Сучасна вілла в Бріанца для продажу | Lionard 

Сучасна вілла в Бріанца для продажу

full screen
44 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
У зеленій і тихому районі Бріанца , на невеликій відстані від Монці та Мілана, є ця сучасна вілла на продаж.
Ця вілла була розроблена Массімо Медою, міжнародним художником і праотецем тривимірності, і, таким чином, має дуже особливі форми.
Ця геометрична та гостра кутова вілла має простий білий фасад поруч із декількома ручними художнями блоками бетону, прикрашеними тривимірними рельефами, що представляють природу в геометричній формі.
Ця власність загальною площею 280 м2. На першому поверсі розташована світла та простора вітальня з вітальні, їдальні, їдальні та ручної роботи, а також печі з гранулами, де можна провести приємні розслабляючі моменти.
На другому поверсі розташовані спальні поверхи, що складаються з чотирьох спалень, у тому числі двох дуже комфортних люксів з двоспальним ліжком та трьома ванними кімнатами.
Ця ексклюзивна вілла на продаж майстерно прикрашена важливими меблями, вишуканими дерев'яними підлогами та високоякісними обробками.
Зовнішньоекономічна частина дуже добре розташована за площею з водою, оточена природою.
На рівні підвалу є просторий гараж з прямим виходом на віллу та деякі інші технічні приміщення для завершення цього майна на продаж.
Цей будинок для продажу ідеально підходить для тих, хто шукає приватну гавань відпочинку, не відмовляючись від послуг та зручностей, що пропонуються містами.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Монца і Бріанза

Внутрішня поверхня: 280 м2
Зовнішня поверхня: -

3 рівні
4 спальні
Сад
Гараж


Монца 10 км - Мілан 25 км - Лекко 30 км - Комо 62 км - аеропорт Мілан Малпенса 70 км

Посилання: 3650
Ціна: € 1.500.000

вілли в ломбард

вілли в brianza
вілли для продажу в brianza

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Бріанза

Ця розкішна нерухомість, розташована всього за декілька кілометрів від Мілана та Монці , знаходиться в дуже тихому та приватному районі. Місто, яке є домом для нашого маєтку, має стародавнє походження та має дуже важливе минуле, пропонуючи престижну архітектурну та художню спадщину.
Крім того, його близькість до Мілана, регіональна столиця, повна історії та важливі релігійні, цивільні та військові будівлі, робить це місце ще бажанішим.
Його близькість до озер Комо та Лекко також є актуальним, оскільки це всесвітньо відомі цікаві місця та бажані міжнародні реактивні літаки.