Прекрасна розкішна вілла в стилі модерн в Сієні | Lionard 

Прекрасна розкішна вілла в стилі модерн в Сієні

full screen
62 фото
У привілейованому становищі на пагорбах Сієни, всього в трьох кілометрах від центру міста, знаходиться ця чарівна розкішна вілла в стилі модерн для продажу.
Садиба походить з другої половини ХIХ століття, коли вже існуючий будинок був перетворений в престижний особняк, великий будинок з внутрішньою площею більш ніж 1 000 кв. м. на трьох рівнях, що складається з двадцяти шести приміщень. Ви можете ввійти до садиби з трьох різних входів, один з яких обрамлена деревами вулиця.
Чудовий фасад вілли на продаж прикрашений пишним італійським садом, де стоїть фонтан Нептуна. Великий  парк площею 5 гектарів завершує садибу, надаючи їй необхідної приватності і конфіденційності по відношенню до міського контексту.
Ретельний ремонт, який торкнувся як інтер'єрів, так і зовнішнього вигляду будинку, у якому сумлінно дотримувалися оригінальних і характерних аспектів престижного будинку, який до цих пір має два основних поверхи і горище. Також велику увагу було приділено відновленню оригінальних матеріалів, з максимальною повагою до стилю вілли, для того, щоб знову надати шарм і пишність їй притаманний
Кожен поверх має площу 344 кв. м. і має прекрасні прикраси на стелі, смуги уздовж стін з геометричними мотивами, характерні для того часу і на дверях.
На першому поверсі є простора вітальня, дві стильні кімнати відпочинку, простора кухня з'єднана всередині з погребом, п'ять кімнат і невелика каплиця. Сходи для доступу на верхні поверхи увінчані чудовим світловим люком.
На другому поверсі є дві великі кімнати з панорамним видом, п'ять спалень, дві ванні кімнати і сходи, що ведуть на горище, всі розташовані відповідно до моди того часу, кімнати одна за одною. Нарешті є горище, яке в даний час знаходиться в необробленому стані, і може бути перетворене у відповідності до ваших потреб.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Місто: Сієна

Тип: Розкішна вілла - Вілла в стилі модерн
Внутрішня площа: 1 032 кв.м.
Зовнішня площа: 5,4 га

3 поверхи
5 спалень
світловий люк
горище
приватна каплиця
престижні обробки
ліс
оливковий гай
орна земля

Сієна 8 км - Флоренція 75 км - Аеропорт Флоренції 86 км - Ареццо 90 км - Ліворно 130 км - Форте дей Мармі в 170 км
Посилання: 1098
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

розкішна вілла

сієна вілли
lionard

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Сієна

Сієна, місто в самому серці Тоскани, є одним з найпопулярніших та відомих місць регіону. Відома в світі своєю великою художньою, культурною, живописною та історичною спадщиною, також відома своїм Паліо, кінний турнір, який проходить на площі Пьяцца дель Кампо.
Історичний центр міста, за свою красу, був внесений в 1995 році ЮНЕСКО до списку Всесвітньої спадщини.
Є багато релігійних та цивільних будівель які є цікавими з точки зору архітектури. Серед інших, Дуомо, церква Сан-Доменіко, Церква Сан-Франческо, Базиліка дотримання, Палаццо Баргальї, Палаццо Бічі Русполі і багато інших.
Є багато розкішних вілл і історичних садиб на території Сієни, і розташовані вони як в центрі міста так і в прилеглих селах К'янті Сієни: ідеальні місця, де розкіш об'єднується з сімейним теплом і традиціями, ідеально підходить для тих, хто шукає комфорт без необхідності відмовлятися від миру і спокою, які панують в цих краях.