Престижна вілла Віареджо початку 20-го століття | Lionard 

Престижна вілла Віареджо початку 20-го століття

full screen
53 фото
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
На самому престижному районі чарівного моря на півострові Віареджіо є така приголомшлива вілла для розваг.
Цей готель починається з початку 20 століття, але всі номери були ретельно відремонтовані у 2006 році.
Вишукані матеріали, такі як підлоги з трьох різних видів дерева, стіни, покриті венеціанською штукатуркою, настінні світильники з муранського скла, а також прикрашені чавунні радіатори кінця 19 століття прикрашають це чудове двоповерховий маєток, який загалом становить 462 м2, а також Особливості мансарди.
Ця вілла складається з двох житлових приміщень, одного з яких є доступ до дороги, а інша - з виходом на спину. Основний корпус має елегантний і просторий вітальню з величною білою каррарською мармуровою сходами та ковальською сходами, що веде на перший поверх, де розміщено шість двомісних спалень.
Вітальня складається з декількох кімнат: читальня, музичний зал, зал з каміном та обідньою зоною, дослідження та ванна кімната.
На першому поверсі розташована центральна коридор з скляним світильником, виконаним з прикрашеного скла, це веде до головної спальні, розмір якої становить більше 30 м² та має захоплюючий вид на море та набережну Віареджіо; підлоги в спальній зоні - з вишуканого паркету, укладеного в схему черешні.
Потім коридор призводить до іншої частини майна, що має два поверхи, розташовані відповідно до житлових і спальних областей.
Ця розкішна нерухомість для продажу в Віареджіо конкурує з зовнішньою площею близько 220 м2; частина між двома будівлями була прокладена та покрита, щоб створити приємну оранжерею, а решта частина площею приблизно 170 м2 - це класичний та добре сформований тосканський сад.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Лукка
Муніципалітет: Віареджо

Тип: роскошна вілла

Внутрішня поверхня: 462 м2
Зовнішня поверхня: 220 м2

Верхній поверх: передпокій, читальний зал, музичний зал, зал з каміном та обідньою зоною, кабінет, туалет, оранжерея, сад, кухня, запасна спальня, ванна кімната, гладильна кімната, пральня, шафа для зберігання, центральне опалення, підвал
Перший поверх: 6 двомісних спалень, тераса з видом на море, шафа, 7 ванних кімнат, шафа для зберігання
Мансарда: простір, що підлягає налаштуванню
Сад
Консерваторія

Торре дель Лаго 3 км - Forte dei Мармі 22 км - Аеропорт Піза 20 км - Піза 22 км - Ліворно 44 км - Лукка 31 км - Флоренція 106 км

Посилання: 3538
Ціна: До 2,5 м.

будинки мрій

Віареджіо Вілла
версальські вілли

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Віареджо

Елегантний та витончений Віареджо - це один з найвідоміших курортів у Версіях та туристичний напрям, відомий усього елітного світу, всього за два кілометри від популярного Forte dei Мармі. Нічні вогні утворюють приміщення для жвавого та кольорового ландшафту влітку та чудового заходу сонця та спокою взимку. У всякому разі, Віареджо завжди є правильним місцем для відвідування, оскільки воно кожного сезону показує різноманітні види пам'яток: унікальний ландшафт завдяки зеленню пагорбів, соснових лісів, переплітаються з блакитним морським берегом, до Карнавал і еклектика, арт-нуво і декоративні ландшафтні архітектури, де Галілео Чіні, Лоренцо Віані та П. Б. Шеллі проходили.
Його назва походить від вежі в Віа Регія, яка була побудована в XV столітті мешканцями Лукки. У той час альтанка стала жвавою, і торгівля була запущена, навіть якщо реальне зростання промисловості розпочалося лише через кілька століть і базувалося в основному на суднобудівних заводах, оскільки море, великий союзник мешканців Віареджо, становив відправну точку для побудови рибальські човни. В даний час яхти та шикарні човни розроблені та побудовані на тих самих верфі.
Ця зростаюча популярність чарівного міста зробила це дуже популярним місцем для купівлі елегантної роскошної вілли.