Красива вілла з басейном на продаж в Бергамо | Lionard 

Красива вілла з басейном на продаж в Бергамо

full screen
59 фото
Ця красива нерухомість середньовічного походження для продажу знаходиться поруч з Бергамо, містом, відомим своїм історичним центром і особливо живописним і химерним Верхнім містом.
Старовинна нерухомість на продаж знаходиться в конфіденційному контексті і структура спочатку була коттеджем важливої ​​благородної вілли. Вона була повністю відреставрована як всередині, так і зовні, зберігаючи чарівність і оригінальний шарм.
Розкішна вілла має загальну площу близько 400 кв. м. розташована на двох поверхах і кам'яна вежа 400-х років. На першому поверсі розташований великий хол, їдальня з каміном, кабінет, дві спальні, одна з ванною кімнатою, гардеробна кімната і фітнес-центр з тренажерним залом, сауна і турецька лазня.
На другому поверсі знаходиться денна зона, яка включає кухню, велику вітальню, додаткову спальню господарів і ванну кімнату. І, нарешті, вражаюча вежа зайнята кабінетом і ванною.
Інтер'єри були повністю відреставровані і прикрашені з використанням високоякісних матеріалів, змішуючи сучасні меблі з деталями і елементами старої ферми.
Вся престижна власність оточена винятковим парком площею близько 2500 кв. м., в якому розташований чудовий басейн.
Розташована в тихому районі, недалеко від Бергамо, власність також знаходиться недалеко від основних визначних пам'яток регіону Ломбардія.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Бергамо

Внутрішня площа: 400 кв.м.
Зовнішня площа: 2500 кв.м

5 спалень
3 ванні кімнати
сад
басейн
гараж на дві машини

Бергамо 15 км - Лекко 25 км - Монца 45 км - Мілан 60 км - Верона 120 км - Мантуя 120 км  - Оріо-аль-Серіо в 15 км - Аеропорт Мілану Мальпенса 90 км
Посилання: 1670
Ціна: € 1.400.000

Вілла для продажу Бергамо

Вілла з басейном в Бергамо
Вілла з басейном в Бергамо

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Бергамо

Бергамо, столиця провінції Ломбардії, яка як відомо, ділиться на дві частини: Верхнє місто, оточене стінами і розміщене на висоті і Нижнє місто, яке також багате історичними центрами, але більш сучасне завдяки операціям по урбанізації. Місто також називають "містом тисячі" через те, що багато уродженців Бергамо брали участь в експедиції під керівництвом Джузеппе Гарібальді під час Ренесансу Італії.
Бергамо багате багатьма пам'ятками, які приваблюють мільйони туристів щороку, серед них Стара площа, собор Санта-Марія-Маджоре, Капелла дель Коллеоні, Палаццо делла Раджоне і ті ж стіни, що в давнину захищали Бергамо від нападів ворогів.