Прекрасний комплекс для продажу в Чітта ді Кастелло | Lionard 

Прекрасний комплекс для продажу в Чітта ді Кастелло

full screen
28 фото
Продається ця чудова престижна садиба розташована у зеленій сільській місцевості Умбрії.
У декількох кілометрах від найважливіших міст італійського мистецтва, розташований цей чудовий розкішний комплекс площею 2800 кв. м. і складається з п'яти окремих корпусів, повністю відреставрованих і прикрашених, всі вони призначені для використання в якості готелю. Село, де знаходиться розкішний комплекс має справді багату і важливу історію, і зберігає свій неповторний шарм від середньовіччя до наших днів.
Основний корпус розташований на чотирьох поверхах, а також має великий оздоровчий центр з басейном, сауною, турецькою лазнею і масажним центром. Маєток включає в себе приватну каплицю села, флігель на двох поверхах і незалежну віллу також на двох поверхах, з відкритим басейном, розташованим у зеленій зоні маєтку, окрім льоху та парковки для автомобілів.
Престижна резиденція знаходиться в парку площею 6 000 кв. м., прикрашеному статуями і чудовими видами на навколишню місцевість. 
Всередині, великі кімнати красиво оформлені, зберігають недоторканою чарівність, що роки історії подарували цьому древньому селу, дозволяє легко дістатися до найкрасивіших міст Умбрії і Тоскани, не кажучи вже про задоволення відкрити для себе середньовічні села якими ці землі багаті.
Справжня садиба мрії, в якій можна насолодитися важливими виноробними і кулінарними традиціями; оазис миру, де можна розслабитися в середовищі з заспокійливими тонами, відокремленому від міста, і все ж оснащеному всіма зручностями. 
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Умбрія
Провінція: Перуджа
Зона: Чітта-ді-Кастелло

Тип: Розкішне село


Внутрішня площа: 2 800 кв.м.

Зовнішня площа 6 000 кв.м

Розкішний комплекс: чотири поверхи
Оздоровчий центр, басейн, сауна, турецька лазня, масажний центр
Флігель
Приватна каплиця
Вілла
Відкритий басейн
Льох
Парковка

Перуджа 62 км - Анкона 164 км - Сієна 107 км - Аеропорт Перуджі 59 км
Посилання: 1867
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

розкішна резиденція

розкішна вілла
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Чітта-ді-Кастелло

Розташована у стратегічній позиції між деякими з найважливіших італійських міст, таких як Флоренція, Сієна і Рим, Перуджа є одним з найцікавіших місць нашої країни, яка характеризується п'ятьма історичними районами, розташованими в межах древніх етруських стін.
 
Велика частина історико-художньої і міської спадщини Перуджі походить з середньовіччя та епохи Відродження. 
Безперечним символом міста є Фонтана Маджоре, побудована в XIII столітті. Іншою вельми цікавою пам'яткою є Палаццо дей Пріорі, який вражає його великим порталом, в якому розташовані знамениті статуї Лева і Гріффона, які також є символами міста.
 Як в Перуджі, так і в селах в її околицях розташовані красиві вілли і розкішні типові історичні резиденції, справжні оази миру, занурені в недоторкану зелень пейзажів.