Ексклюзивна і чарівна садиба в К'янті Класіко | Lionard 

Ексклюзивна і чарівна садиба в К'янті Класіко

full screen
80 фото
Оточена природою тосканського К'янті, ця ренесансна вілла з басейном на продаж.
Характеризується елегантністю наданою її століттями історії, престижна вілла розташована в районі з однією з найбільш відомих в світі виноробною традицією і в унікальному контексті.
Вілла побудована в епоху Ренесансу, приблизно в середині тринадцятого століття. Належала протягом багатьох років відомому художнику, в останні роки була частково перетворена в розкішний готель. 
Супроводжує престижну резиденцію чудова садиба площею більше десяти гектарів, з яких п'ять зайняті лісом, сільськогосподарськими землями, виноградниками і оливковими гаями. У чарівному парку розміщені три басейни, зони відпочинку і гри і чотири традиційні сади бездоганно доглянуті і прикрашені мармуровими фонтанами, декоративними рослинами, вишуканими скульптурами, ставками, лабіринтами, розаріями та інкрустованими терасами.
Вілла розмішена на площі в 578 кв. м., на трьох поверхах і включає в себе древню і мальовничу оглядову вежу. До цього додається комплекс, побудований всередині власності, який рахується в якості другої вілли на двох поверхах площею 300 кв. м., чотири квартири з розкішним оздобленням, церква сімнадцятого століття, теплиця і технічні приміщення, загальною площею 1900 кв.м.
Ця чудова садиба, справжній оазис миру, в якому, можна відпочити в чарівній атмосфері Класичного К'янті, в даний час в той же час розкішна приватна резиденція і престижний готель, що використовується для проведення конференцій, зустрічей, церемоній і прийомів.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Флоренція
Зона: Класичне К'янті

Тип: Елітна нерухомість


Внутрішня площа: 1 900 кв.м.

Зовнішня площа: 10 га

Головна вілла
Вілла
4 квартири
Церква
Теплиця
Технічні приміщення
Парк
4 сади
3 басейни
Зони відпочинку
Ліс
Ділянки землі
Виноградник
Оливковий гай

Флоренція 24 км - Сієна 60 км - аеропорт Пізи 81 км

Посилання: 3149
Ціна: € 12.700.000

історична резиденція

елітна нерухомість
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

К'янті

Тосканська зона в основному, К'янті, відома у всьому світі завдяки в першу чергу виробництву високоякісного вина.
Є багато муніципалітетів, які знаходяться в цій зоні, невеликі села величезної чарівності.
Саме тут знаходяться найстаріші і найпрестижніші замки в К'янті, історичні вілли і історичні резиденції, ексклюзивні резиденції і розкішні садиби, які збагачують і прикрашають зону.
На границі між провінціями Флоренції і Сієни, горбиста територія К'янті, містить в собі великий і характеристичний географічний район, що все більше користується попитом як на національному, так і на міжнародному рівні. Що стосується флорентійської частини К'янті, заслуговують на особливу згадку міста Греве-ін-К'янті, Понтассьеве, Фіезоле, Баньо а Риполи, Імпрунета, Ластра Сінья, Сан-Кашіано, Монтеспертолі, Чертальдо і Монтелупо Фьорентіно.