Вілла 16- го століття на пагорбах між Луккою і Пізою | Lionard 

Вілла 16- го століття на пагорбах між Луккою і Пізою

full screen
47 фото
На чарівному тлі пагорбів Лукки, розташована розкішна вілла на продаж.
Розташована у позиції, що забезпечує максимальний спокій, при цьому  поблизу мистецьких міст Лукки і Пізи, красиві села і вілли в районі, вілла зберегла свою первісну структуру, в стилі ренесансу, і чарівність набуту на протязі років.
З внутрішню площею в 2 000 кв. м. і в даний час використовуються як розкішний готель, престижна резиденція побудована в шістнадцятому столітті і на протязі століть належала важливим сім'ям Лукки.
Великий парк, в якому розташована садиба, є ще одним плюсом цієї садиби. У широкій зеленій прилягаючій зоні, яка відкриває погляду всю долину, розташовані оливкові гаї і фруктові сади, на додаток до затишного флігелю, чудовий панорамний басейн з похилими сторонами, з тим щоб мати можливість оцінити вид з води, тенісний корт з синтетичним трав'яним покриттям і ігровим майданчиком для дітей. В останній будівлі розташовані гарні кімнати, кожна з виходом на велику терасу.
У колишніх еффектних підвалах садиби, які зберігають прекрасні склепінні стелі, сьогодні розташований ресторан, який також має відкриту площадку для літа.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Лукка

Типологія: розкішна вілла


Внутрішня площа: 2 000 кв.м.

Зовнішня площа: 

Вілла
Флігель
Панорамний басейн
Тенісний корт
Парк

Лукка 8 км – Піза 10 км – Віпреджо 35 км – Аеропорт Пізи 18 км 
Посилання: 3175
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

розкішна вілла

престижна вілла
lionard luxury престижна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Лукка

Чарівна вілла знаходиться в Тоскані, в Лукка, місті великої краси, з багатою історією: що зародилося, як лігурійське поселення на думку деяких істориків, але завдячує своїм значенням його етруському походженню на думку інших експертів. Лукка, відоме своїми численними розкішними віллами і престижними садибами, зберігає недоторканими багато характеристик давніх часів: амфітеатр, форум, романські церкви. Зайняте готами, а потім візантійцями, Лукка місце розташування чудової розкішної вілли для продажу, стало однією з найважливіших столиць королівства лонгобардів. Протягом років, змінилися різні панування; Лукка було одним з найважливіших міст італійського Середньовіччя, а також цю важливість і велич можна побачити ще сьогодні.