Чарівний готель в віллі вісімнадцятого століття в Лукка | Lionard 

Чарівний готель в віллі вісімнадцятого століття в Лукка

full screen full screen video
54 фото
Розташована в Лукка, ця чарівна розкішна резиденція для продажу.
Розташована на чотирьох поверхах, відповідно до класичного і правильного геометричного плану, з симетричними отворами обрамленими в камені і підкресленими карнизами, вілла внутрішньою площею в 980 кв. м.
Серія тріфор, в яких був використаний білий вапняк, сірий камень і цегла прикрашають фасад.
Розташована у відомій зоні тосканської сільської місцевості завдяки прекрасним історичним віллам і незрівнянній художній та культурній спадщині, пов'язана з популярним узбережжям Версілії і історичними центрами Лукки і Пізи, резиденція була побудована в вісімнадцятому столітті Каструччо Кастракані і пройшла через руки шляхетських родин Лукки, таких як Гуініджі, приходячи до нас наповнена чарівністю, придбаною за роки історії.
В даний час перетворена в розкішний готель, власність готова до прийому гостей, забезпечуючи максимальний комфорт в теплій і спокійній атмосфері.
Зовні, цей будинок мрії оточений парком площею в один гектар, прикрашеним пишною рослинністю і високими деревами, які пропонують затінені зони, тихий оазис, де можна розслабитися в заспокійливих кольорах Тоскани
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Лукка

Тип: розкішна вілла


Внутрішня площа: 980 кв.м.

Зовнішня площа: 1 га 

Вілла
Готель
Басейн
Місця для машин

Лукка 4 км - Піза 13 км - Віареджо 31 км
Посилання: 3224
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

історична вілла

розкішна вілла
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Лукка

Чарівна розкішна вілла розташована в Тоскані, Лукка, місті великої чарівності і з багатою і суперечливою ​​історією: на думку деяких істориків воно народилося як Лігурійське поселення, однак, інші експерти стверджують, що зобов'язане своїм значенням своєму етруському походженню. Лукка, відоме своїми численними розкішними віллами і престижними історичними садибами, зберігає недоторканими багато характеристик давніх часів: амфітеатр, форум, романські церкви. Окуповане готами, а потім візантійцями, Лукка, місце розташування цієї чудової вілли для продажу, стало пізніше однією з найважливіших столиць королівства лангобардів. На протязі років змінилися різні панування; але точно відомо, що Лукка було одним з найважливіших міст італійського Середньовіччя і ця важливість і пишність присутня ще й сьогодні.