Сценографічний древній замок в Валь д'Аоста | Lionard 

Сценографічний древній замок в Валь д'Аоста

full screen full screen video
63 фото
У розслаблюючій обстановці долини Валь д'Аоста, продається цей вражаючий середньовічний замок.
Зведений в ХІІ столітті, відповідно до квадратної схеми, оточений огороджувальною стіною, згодом перетворений в 1260 році П'єром Сарриод отримав многокутну форму майже округлу, що ще сьогодні відрізняє його від інших замків в Валь д'Аоста.
Серйозно пошкоджений два пожежами у другій половині дев'ятнадцятого століття, древній будинок був відреставрований на початку ХХ століття кавалером Гонелла, що скористався послугами архитектора Шевалло.
Розроблений на внутрішній поверхні 2 500 кв. м., фортеця стоїть на мисі захищеному суворими ущелинами Савара і Дора ди Ремес, занурений в пишні долини для того щоб забезпечити максимальну конфіденційність.
Сьогодні доглянутий в кожній деталі, завдяки його зі смаком обставленим антикварними меблями і багато розписаним залам здатний повернути Вас назад в часі.
Фрески, які охоплюють майже всю престижну резиденцію, не кажучи вже про стіни, стелі або дверні рами, що зображають буколічні і алегоричні сцени, написи і прикраси різних видів складають мистецьку спадщину неоціненного значення.
Поруч з резиденцєю розташований парк площею 15 000 кв. м.
Справжній будинок мрії, оточений роками історичної та художньої традиції, обрамлений районом, який має значну природну цінність поруч з Національним Парком Гран Парадизо и Монте Блан, можна побачити з будинку.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Валле д'Аоста 
Провінція: Аоста

Тип: Розкішний замок


Внутрішня площа: 2 500 кв.м.

Зовнішня площа 15 000 кв.м

Замок
Стіни
Вежа
Парк

Аоста 10 км - Національний парк Гран Парадізо 6 км - Курмайор 29 км
Посилання: 3222
Ціна: Bід 5 м. до 10 м.

історичний будинок

престижний замок
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Аоста

Валле д'Аоста - приголомшуючий італійський регіон розташований в Альпах і оточений чотирма гірськими хребтами, найвищими в Італії: Монблан, Матергорн, Монте-Роза і Гран Парадізо. 
Межує на півночі з Швейцарією і заході Францією характеризується багатою культурною історією в якій провідну роль в об'єднанні Італії зіграла Імперія Карло Магно, цей регіон з багатьма популярними пам'ятками.
Оточена прекрасними історичними будівлями, замками і вишуканими розкішними віллами, долина Аости відома своїми кулінарними і винними традиціями.
Місто Аоста багате історією і красивою архітектурою і відоме як одне з італійських міст, з найвищим рівнем якості життя.
Регіон з великим історичним і мальовничим значенням, справжній оазис спокою, де можна розслабитися.