Чудовий історичний будинок недалеко від Ф'єзоле | Lionard 

Чудовий історичний будинок недалеко від Ф'єзоле

full screen
62 фото
Визначна престижна садиба для продажу знаходиться в престижній сільській місцевості Тоскани.
Розташована на площі в 18 га, чотири з яких в даний час займають виноградники і ще вісім зайняті оливковими гаями, ця ексклюзивна садиба дозволяє оцінити красу регіону з важливими традиціями по виробництву вина і оливкової олії, художньої і культурної спадщини відомої на міжнародному рівні.
Престижна резиденція, розташована на 830 кв. м. з яких 650 кв. м. житлова площа, складається з затишної вітальні з каміном і двох кухонь, основна з яких також з каміном для денної зони і шість спалень в нічній зоні, а також шість ванних кімнат.
Внутрішньо, історичний будинок в відмінному стані, з прекрасними меблями і прикрасами типовими для тосканських сільських будинків.
Розкішна ферма дійшла до нас з багатою тисячолітньою історією, недалеко від Флоренції, колиски Відродження і красивих пагорбів Ф'єзоле, місце знаменитої казки за мальовничими історичними віллами і археологічними багатствами.
Виноградник, також багатий шармом придбаним за роки традиції, працює з майстерністю і виробляє чудове вино Санджовезе, Мерло і Каберне Совіньон, які протягом багатьох років були удостоєні важливих нагород. 
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Ф'єзоле

Тип: розкішна вілла


Внутрішня площа: 830 кв.м.

Зовнішня площа: 18 га

Вілла
Садиба
Оливковий гай
Виноградник

Флоренція 14 км - Ф'єзоле 6 км - Сієна 86 км 
Посилання: 3327
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

елітна нерухомість

престижна резиденція
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Ф'єзоле

Флоренція - тосканська столиця і місто вічної краси і чарівності, відома, як місце розташування численних розкішних будинків, розташованих в центрі міста або на оточуючих схилах пагорбів. Багата історія, Флоренції показує її жителям і туристам зі всього світу пам'ятники незрівнянної краси, унікальні площі і чудові панорами. 
Серед визначних пам'яток не можна не згадати площа Синьйорії з величним Палаццо Веккіо, собор Санта-Марія-дель-Фіоре, дзвіниця Джотто, Понте Веккіо, Галерея Уффіці, Палаццо Пітті, Галерея Академії, Коридор Вазарі, річка Арно, Площа Мікеланджело. 
Флоренція - колиска епохи Відродження, також відома, як батьківщина відомих і позачасових символів, як Данте Аліг'єрі і Лоренцо Прекрасний. 
На сьогоднішній день, це також виняткове місце розташування для стильних бутиків високої моди, історичних кафе, лаунж-барів, коктейль-барів і великої кількості дуже модних клубів.