Престижна вілла в декількох кілометрах від Лекко | Lionard 

Престижна вілла в декількох кілометрах від Лекко

full screen full screen video
47 фото
На чарівному тлі запропонованому Ломбардією, регіоні неперевершеної природної краси і багатої культурної спадщини, розташована ця престижна нерухомість на продаж.
Вілла з видом на чудове озеро Сартірана, розташована в домінуючому положенні.
Основна частина майна розташована поруч з флігелем, в доповнення до теплиці, басейна з підгрівом і джакузі. 
Вілла розташована на двох поверхах над землею і підвал, з'єднаних прекрасними дерев'яними сходами. На першому поверсі знаходиться велика вітальня з кам'яним каміном, далі кухня з прямим доступом до відкритої зони їдальні і спальною зоною з двома великими спальнями, кожна з своєю ванною кімнатою. На першому поверсі є прекрасна тераса, яка веде до вражаючого прямокутного басейну 15 х 17 з прилеглим джакузі, щоб насолодитися і розслабитися.
Підвал, з вікнами площею 170 кв. м. складається з таверни, вітальні, двох великих спалень, кухні, підсобного приміщення і трьох ванних кімнат. 
Велика зелена зона площею 10 000 кв. м., дозволяє насолоджуватися прекрасним природним оточенням, ідеальне місце для літніх і весняних місяців і оазисів для дітей і дорослих. 
Ця ексклюзивна і затребувана власність була побудована з великою увагою до розвитку просторів і гармонії садиби з навколишнім оточенням з використанням якісних матеріалів.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Ломбардія
Провінція: Лекко
Тип: вілла класу люкс
Внутрішня площа: 380 кв.м.
Зовнішня площа: 10000 кв.м.

Вілла
Флігель
Басейн
Джакузі
Теплиця
Манеж
Гараж
Штучний ставок

Лекко 16 км - Мілан 30 км - Озеро Комо 32 км - Бергамо 31 км - Бергамо аеропорт 32 км
Посилання: 3346
Ціна: До 2,5 м.

розкішна вілла

престижна вілла
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Лекко

Розташоване в Ломбардії, на півночі Італії, Лекко і його околиці дуже чарівні, розташовані серед мальовничих гір, річок і озер.
Відоме тим що було обране Алессандро Мандзоні для розміщення свого роману, "Заручені", було з 19 по 20 століття живим і динамічним центром, одним з перших в Італії, де розвинулася індустріалізація.
Географічне положення і м'який і приємний клімат дозволили рости в цих місцях рясній і пишній рослинності, ідеальне місце для прекрасних розкішних вілл, історичних і не тільки, що розташовані в місті та околицях.
Воно впродовж століть було серцем італійської культури, часто відвідуване вченими і інтелектуалами, і в даний час є бажаним місцем для інвестицій в будинок своєї мрії.