Чарівний будинок на продаж в Вольтерра | Lionard 

Чарівний будинок на продаж в Вольтерра

full screen
47 фото
Поруч з узбережжям Тоскани, в місті Вольтерра, продається ця чудова розкішна садиба розташована в заповіднику.
Це древній скит августинців тринадцятого століття, ретельно відновлений і перетворений в ексклюзивний чарівний будинок, побудований з особливою увагою до вибору біосумісних і екологічно чистих матеріалів, з тим, щоб не зашкодити навколишньому ландшафту. 
Сьогодні комплекс не тільки собі повернув свою оригінальну пишність, йому також була повернута функція, для якої він спочатку був побудований, як місце прийому гостей, з відновленими приміщеннями і спальнями, розробленими відповідно до принципів фен-шуй, а також умебльовані предметами старовини. 
З внутрішньою площею 340 кв. м., цей затишний будиночок повністю оснащений сучасними зручностями, пропонує добре розподілені простори, конфіденційність і захоплюючий вид на навколишні пагорби, ліси і узбережжя. Всередині, в деталях, на першому поверсі розміщений ресепшен і спальня. Кухня має прямий вихід на панорамну терасу, ідеально підходить для приємних обідів на свіжому повітрі. На другому поверсі розміщені чотири спальні, кожна з ванною.
Завершує цей чарівний тосканський будинок для продажу, ділянка землі площею 47 га, в тому числі казковий басейн з сонячною терасою, лісом і пишними садами. 
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Піза
Муніципалітет: Вольтерра

Тип: Чарівний будинок - агротуризм 

Внутрішня площа: 340 кв.м.
Зовнішня площа: 47 га

2 поверхи
6 спалень
8 ванних кімнат
Кухня
Ресепшен
Спортивна зала
Зала для відпочинку
Печера з винним погребом
Панорамна тераса 
Барбекю
Басейн: 9 х 5 м
Солярій 
Джакузі 

Флоренція 140 км - Піза 80 км - Сан-Джиміньяно 60 км - 30 км від моря 
Посилання: 3349
Ціна: € 1.280.000

тосканський будинок

вілла для продажу
lionard

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Вольтерра

Ексклюзивне місце розташування цієї красивої розкішної вілли, Вольтерра - середньовічне село на пагорбі в долині річки Чечина. Село було побудована в 960 році завдяки німецькій родині, яка прибула в Італію разом з імператором Саксонії. Приблизно в 1630 році, селу вдалося уникнути чуми завдяки своєчасним заходам, таким як закриття стін і найму хірурга. 
Періодом значної економічної і соціальної пишності були перші роки Королівства Італії з гірничорудною діяльністю, яка тут практикується з етруських часів, яка зазнала дуже сильного розширення. Село процівітало, досить сказати, що в селі було два театри і оркестр.
 Розквіт цього періоду все ще видно і сьогодні, завдяки наявності історичних будинків, історичних резиденцій і красивих розкішних вілл, розкиданих по всій його території.