Розкішний будинок для продажу в Ліворно | Lionard 

Розкішний будинок для продажу в Ліворно

full screen
49 фото
У провінції Ліворно, всього в десяти хвилинах від моря, продається ця чарівна розкішна вілла розташована у відокремленому і приватному місці, в оточенні зелені в декількох хвилинах від міста.
Садиба з елегантною обстановкою і місцем розташування мрії в самому центрі Тоскани, має площу 570 кв. м. і розташована на двох поверхах.
На першому поверсі є просторий хол, ванна кімната, кабінет і дві великі вітальні, одна з каміном, інша з більярдним столом, кухня з каміном і їдальня, пральня та котельня. Сходи, що ведуть на верхній поверх мають центральне розташування і доступні від входу і з приміщення, де знаходиться камін. На другому поверсі розташована спальна зона, яка складається з просторої вітальні, п'яти елегантних спалень і трьох ванних кімнат. 
Завершує резиденцію флігель площею 35 кв. м. Навколо будинку розташований красивий парк площею 5 000 кв. м., де є високі дерева, плодові рослини і п'ятнадцять оливкових дерев. 
Це великий сад має під'їзд для автомобілів і зручну парковку і терасу з відкритою піччю, де можна пообідати і відпочити, насолоджуючись приємним навколишнім ландшафтом; також можна реалізувати примикаючий до вілли, басейн, завершує зручності цієї типової розкішної тосканської резиденції, щоб насолодитися розслаблюючою і заспокійливою атмосферою цих місць, цінуються у всьому світі. 
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Ліворно
Місто: Коллезальветті

Тип: розкішна вілла - будинок

Внутрішня площа: 605 кв.м.
Зовнішня площа 5 000 кв.м

Садибний будинок: 570 кв.м.
2 поверхи
5 спалень
4 ванні кімнати
Флігель: 35 кв.м.
Парковка

Ліворно 12 км - Кастільончелло 20 км - Піза 20 км - Лукка 45 км - Флоренція 80 км - Сієна 115 км - Вольтерра 60 км - Сан-Джиміньяно 70 км 
Посилання: 3363
Ціна: До 2,5 м.

будинок

вілла в тоскані
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Коллезальветті

Ліворно, тосканське місто, що омивається морем, яке через канали Медичі доходить до історичних районів міста, було місцем перших купальних закладів Європи і саме тут, здається, народилася ідея відпочинку на морі.
 Місто має чарівну зелену набережну, розташована серед пальм і тамарисків, уздовж галькових пляжів, скель. Уздовж набережної розташовані купальні, невеликі чарівні соснові ліси, де влаштовуються виставки картин, типові квартали з віллами в стилі модерн, розкішні вілли, гавані.
 Велика провінція Ліворно має різноманітний ландшафт, де ми можемо знайти великі тосканські маєтки, оброблені поля, виноградники і оливкові гаї, які процвітають в цьому м'якому кліматі, пропонуючи високу якість продукції.