Чудова вілла з видом на море в Кастільйоне-делла-Пеская | Lionard 

Чудова вілла з видом на море в Кастільйоне-делла-Пеская

full screen
73 фото
У відмінній позиції на схилі пагорба з прекрасним видом, на море продається ця вілла в Кастільоне-делла-Пеская. 
Вілла, в оточенні пишної середземноморської рослинності, має загальну внутрішню площу 400 кв. м. і оточена великим парком площею 5 000 кв. м. 
Садиба розташована на двох поверхах і характеризується наявністю гарячих, теплих і світлих приміщень завдяки наявності великих вікон, які відкриваються на пишні околиці і море. Складається з семи спалень і восьми ванних кімнат, вітальні, їдальні і кухні. 
Внутрішні інтер'єри свідчать про увагу до найдрібніших деталей, щоб прийняти гостей в атмосфері відпочинку та абсолютної конфіденційності. 
Що робить цю садибу ще більш ексклюзивною і обладнана відкритою площею: велика тераса веде до першого поверху садиби, де можна проводити вечері і свята. 
Парк площею 5000 кв.м. оточує садибу і в межах якого розташований захоплюючий пейзажний басейн з елегантною зоною відпочинку. Зовні також розташоване барбекю і піч для піци є додатковим плюсом цього майна. 
Продумана і добре оброблена в деталях, ця чарівна вілла на продаж є ідеальною літньою резиденцією в двох кроках від Тосканського моря, в якій можна жити протягом всього року. Розташована в підвищеній і конфіденційній позиції одночасно добре пов'язана з містами і аеропортами Пізи і Гроссето.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон. Ломбардія
Провінція. Гроссето
Місто: Кастільйоне-делла-Пеская

Тип: Вілла

Внутрішня площа: 400 кв.м.
Зовнішня площа 5 000 кв.м 

7 спалень
8 ванних кімнат
Тераса
Сад
Пейзажний басейн

Гроссето 20 км - Фоллоніка 20 км - Пьомбіно 30 км - Орбетелло 45 км - Ліворно 100 км
Посилання: 3345
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

вілли в Кастільйоне-делла-Пеская

вілла на узбережжі в Кастільйоне-делла-Пеская
вілли в Кастільйоне-делла-Пеская

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Кастільйоне-делла-Пеская

У центрі Маремма Тоскани, Кастільоне-делла-Пеская курорт багатий шармом і чарівністю. Названа «маленькою Швейцарією» або «Швейцарією Маремма» за якістю ландшафту, моря і пляжів, Кастільоне-делла-Пеская завжди вважалася ексклюзивним туристичним напрямком, удостоєний в 2005 році з п'ятьма вітрилами Legambiente.
Гарне старе місто середньовічного походження, розташоване на мисі, який завершується замком. 
Серед природних територій, заслуговують на особливу згадку заповідник Дьячча Ботрона, мис Пунта-Ала, на острівці Спарвьеро і Заповідник для китоподібних.
Розташовані багато розкішних вілл, побудованих протягом багатьох років в цій зоні, затребуваних італійською і міжнародною клієнтурою