Продається чудова садиба в Монферато | Lionard 

Продається чудова садиба в Монферато

full screen
40 фото
У провінції Алессандрія, в зоні Монферрато, області відомій виробництвом ігристих і червоних вин, розташована на продаж чудова садиба в пишному зеленому оточенні. В даний час престижна нерухомість на продаж, входить до великої резерви для полювання, яка використовується в якості ферми для виробництва різних типів вин з можливістю перетворення в готель. 
В цілому компанія займає внутрішню поверхню близько 2 500 кв. м. і складається з декількох будівель і споруд, включаючи головну віллу, ферму дев'ятнадцятого століття і, нарешті підвали і інфернот: приміщення повністю розкопані в туфі для збереження вина. 
Займає площу близько 800 кв. м. охоплює основну віллу на двох поверхах і характеризується стратегічним поділом приміщень, на першому поверсі розташована денна зона з чотиримісною вітальнею, зона вітальні, музичний зал з фортепіано, приміщення бару, їдальня і більярдна. На другому поверсі розташована спальна зона, яка складається з семи спалень з ванною-люксом і тонкою обробкою. Флігель площею близько 80 кв. м., складається з п'яти кімнат та послуг. 
Рідкість цієї резиденції - інфернот, підвал повністю виритий в туфі, який в своїх дорогоцінних нішах зберігає пляшки вина з кращих врожаїв.
Зовні садибу оточує велику зелену територію і цінні виноградники для виробництва чудових вин. 
Територія є прекрасним фоном для численних спортивних заходів, таких як поїздки на конях і їзда на велосипеді уздовж прекрасних природних шляхів. 
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: П'ємонт
Провінція: Алессандрія
Зона: Монферрато

Внутрішня площа: 2 500 кв.м.
Зовнішня площа: 23 га

Головна вілла
будинок дев'ятнадцятого століття
Льохи
Інфернот
Виноградники

Гольф-клуб 3,5 км - Алессандрія 18 км - Турин 80 км - Генуя 120 км - Мілан 120 км - Мілан Мальпенса Аеропорт 120 км
 
Посилання: 3365
Ціна: € 2.500.000

вілла на продаж в монферрато

садиба для продажу в монферрато
винна садиба для продажу в монферрато

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Монферрато

Алессандрія є одним з найважливіших міст в північній частині Італії, місце, відоме наявністю престижних замків сповнених історією, престижем, культурою і мистецтвом. Кожен замок в цій зоні зберігає свою древню пишність і велич, які їй притаманні.
Історія міста Алессандрія сповнена історії і чарівності; місто пропонує безліч історичних і культурних пам'яток, таких як собор, церква Санта-Марія-ді-Кастелло, палаццо Гилини, Палаццо Даль Поццо, палаццо Праті ді Рованьяско і різні цікаві музеї.
Молоде і активне місто, організовує різноманітні заходи: Святкування битви при Маренго, Моторадуно Інтернаціонале, Бієнале поезії, Але Шоколад, Ярмарка печива та багатьох інших.
Район пропонує чудові села, невеликі пагорби і пагорби, з дійсно прекрасний краєвид.