Ферма з басейном на продаж в Кастільоне Фіорентіно | Lionard 

Ферма з басейном на продаж в Кастільоне Фіорентіно

full screen
69 фото
Всього в п'яти кілометрах від Кастільоне Фіорентіно, продається красива повністю відновлена ферма.
Структура, справжня перлина в зеленій сільській місцевості в провінції Ареццо, в оточенні оливкових і кипарисових дерев ідеально підходить для приємного і спокійного відпочинку.
Побудована і охороняється тією ж сім'єю, яка сьогодні нею управляє, ця унікальна садиба колись була мисливським будиночком, а потім перетворилася на головний будинок, де господарі культивували виноградники і оливкові гаї.
У 1896 році за рахунок масштабної реструктуризації, структура була перетворена з замку на будинок, усуваючи бійниці на користь покриття, яке вважалось більш «сучасним», але давні традиції і багатовікова історія цієї будівлі характеризують всі приміщення цього будинку.
Простора і затишна ферма, яка продається сьогодні має внутрішню площу близько 750 кв. м., де всередині колись були підвали, створені дві красиві квартири площею 75 кв. м. обставлені старовинними меблями і кожна складається з кухні, двох спалень і ванної кімнати. Стелі характеризуються масивними балками з багатовікових каштанів.
Зовні розташована ділянка землі площею десяти гектарів, в доповнення до чарівного саду з басейном, ідеальне місце, щоб поснідати і насолодитися красивою, спокійною сільською атмосферою, милуючись долиною.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Ареццо
Місто: Кастільоне Фіорентіно

Тип: ферма з басейном - історичний будинок

Внутрішня площа: 750 кв.м.
Зовнішня площа: 10 га

Головна вілла
2 квартири
Басейн
Виноградник
Оливковий гай

Залізничний вокзал 6 км - Автострада 20 км - Флоренція 90 км - Кортона 15 км - Ареццо 18 км - Сієна 80 км - Перуджа 50 км 
Посилання: 3375
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

ферма для продажу

вілли Ареццо
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Кастільоне Фіорентіно

Історія міста Ареццо, відзначена багатими періодами: оскільки воно переходило з рук в руки самих багатих і впливових дворянських сімей того часу, місто пережило розквіт в шістнадцятому столітті, коли художники такі, як Джорджо Вазарі, що зробили Ареццо важливим культурним і художнім центром, яким воно є до цих пір.
Місто люблять не тільки за історичні пам’ятки, які воно зберігає але і за незаперечну красу пейзажів і сіл, які оточують його, ці типово тосканські краєвиди добре відомі і цінуються у всьому світі, де розташовані чудові розкішні вілли і історичні резиденції.