Розкішний готель на продаж в Орв'єто | Lionard 

Розкішний готель на продаж в Орв'єто

full screen full screen video
104 фото
Тільки за десять хвилин від центру міста Орв'єто, на древній землі етрусків, продається цей чудовий розкішний готель, що ідеально підходить для приємного відпочинку в сільській місцевості Умбрії. 
Це колишній бенедиктинський монастир 1100 року, позначений як найстаріший готель в Італії, має внутрішню площу близько 1 500 кв. м., тут розміщені двадцять дві спальні і п'ять люксів з видом на подвір'я стародавнього абатства, парк, в оточенні оливкових дерев і виноградних рядів.
Ідеально підходить в якості місця для проведення приватних заходів і церемоній, цей чудовий історичний готель в минулому був місцем медитації і курорту для святих і святителів, пропонує сьогодні, завдяки ретельній реставрації, всі зручності сучасного готелю високого рівня.
Двадцять сім номерів в цілому, відрізняються різними характеристиками і особливостями і оформлені в класичному стилі, з стародавніми меблями. 
П'ять люксів ідеально підходять для розкішного відпочинку в сільській місцевості Умбрії, з просторими вітальнями з диваном і кріслами, одна або дві великі ванні кімнати, деякі з джакузі і з усіма зручностями і бажаними технологіями. З вікон кожного люкса ви можете насолоджуватися прекрасним видом на Орв'єто або привабливої навколишньої місцевості.
Завершують цю чудову розкішну нерухомість, розташовану в Умбрії казковий басейн і тенісний корт.
ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Умбрія
Провінція: Терні
Місто: Орв'єто 

Тип: Замок - Розкішний готель

Внутрішня площа: 1 500 кв.м.
Зовнішня площа 5 000 кв.м

22 спалень
5 люксів

Тоді 40 км - Рим 120 км - Терні 75 км - Перуджа 70 км - Гроссето 130 км 

Посилання: 3309
Ціна: Понад 10 м.

розкішний готель

замки для продажу
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Орв'єто

Чудове місто Умбрії з населенням близько двадцяти тисяч жителів, Орв'єто, в провінції Терні, розташоване на скелі з захоплюючими стрімкими схилами, особливим ландшафтом приваблює безліч туристів, які щороку досліджують цю тиху і незайману зону, що ідеально підходить для відпочинку. Історія цієї зони багата і цікава і несе на собі сліди століть, відмічені не тільки в зовнішньому вигляді і традиції.
З чудової Торре-дель-Моро, середньовічного шедевру в самому центрі міста, ви можете насолоджуватися прекрасним видом на район міста, красиве чергування долин і пагорбів. І саме тут можна милуватися прекрасною елітною нерухомістю, віллами і замками, сільськими фермами й маєтками, розкидані в зелені, де колись стояли села римської і етруської епохи.