Престижний комплекс для продажу в Кортона | Lionard 

Престижний комплекс для продажу в Кортона

full screen
18 фото
У самому елегантному районі Кортона, недалеко від Ареццо, продається цей престижний комплекс.
Садиба із загальною площею 2 000 кв. м., складається з трьох історичних будівель: садиба, яка потребує повної реконструкції, прибудова і котедж. 
У доповненні до цього є можливість, з вже існуючим затвердженим проектом, можливо побудувати ще п'ять вілл, а також два басейни, амфітеатр і тенісний корт. 
Ідеально підходить для використання в якості готелю високого рівня, ця виняткова садиба для продажу в Кортона є універсальною і підходить для розміщення санаторію або закритого товариства з метою пропонувати послуги високої якості, конфіденційність і безпеку для жителів.
Цей красивий будинок об'єднує аспекти автентичної тосканської традиції і сучасних елементів, технологія і розкіш, притаманні престижним новозбудованим житловим будинкам.
Приватне місце, в оточенні близько двох гектарів прилеглих земель, також зручно розташована поруч з усіма послугами, а також місць історичного та туристичного інтересу в регіоні.

ІНФОРМАЦІЯ
Регіон: Тоскана
Провінція: Ареццо
Місто: Кортона

Тип: елітний комплекс нерухомості

Внутрішня площа: 2 000 кв.м.
Зовнішня площа: 2 га

Головна вілла
Прибудова
Котедж

Ареццо 30 км - Перуджа 50 км - Сієна 75 км - Флоренція 115 км - Гроссето 124 км - Сан-Марино 145 км
Посилання: 3285
Ціна: Bід 2,5 м. до 5 м.

розкішна вілла

ареццо вілли
lionard елітна нерухомість

зв'язки

Щоб краще задовольнити ваші потреби, будь ласка, заповніть наведену нижче форму вказавши мову, на якій ви би хотіли отримати відповідь. Lionard відповість вам як найшвидше

Ім'я *
Прізвище *
E-mail*
Телефон*
компанія
Мова*
Країна *
Примітки *
конфіденційності *
Я приймаю умови, Декрету 196 /03.

Тел.: +39 055 0548100

Кортона

Історія міста Ареццо, відомого міста Тоскани, відзначена багатими періодами: оскільки переходило з рук в руки самих багатих і впливових дворянських сімей того часу, місто пережило розквіт в шістнадцятому столітті, коли художники такі, як Джорджо Вазарі (з витворів якого на сьогоднішній день, крім усього іншого, ми можемо милуватися палацом Лож) зробили Ареццо важливим культурним і художнім центром, яким воно є до цих пір.
 Місто люблять не тільки за історичні памятки, які воно зберігає але і за незаперечну красу пейзажів і сіл, які оточують його, ці типово тосканські краєвиди добре відомі і цінуються у всьому світі, де розташовані чудові розкішні вілли і історичні резиденції.